Безоплатна правова допомога інформує!

Зображення

 

 

05 січня 2017 року, Верховна рада України, внесла зміни до ЗУ "Про безоплатну правову допомогу", якими значно розширено коло осіб, які мають право на таку допомогу.
Насамперед – це внутрішньо переміщені особи та особи, які претендують на отримання такого статусу, а також особи, які претендують на отримання статусу ветерана війни, у тому числі учасника бойових дій. Крім того, безоплатна вторинна правова допомога ветеранам війни, у тому числі учасникам бойових дій, іншим особам, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», надаватиметься не лише з питань їх соціального захисту, як це було дотепер, а з будь-яких питань.
Також суттєво підвищується поріг малозабезпеченості для отримання доступу до безоплатної вторинної правової допомоги:
• по-перше, враховуватиметься середньомісячний дохід особи, а не середньомісячний сукупний дохід сім'ї, як це було дотепер;
• по-друге, особа матиме право, якщо її дохід не перевищує двох прожиткових мінімумів;
• по-третє, інвалід матиме право, якщо отримує пенсію або соціальну допомогу у розмірі, що не перевищує двох прожиткових мінімумів для непрацездатних осіб (а не якщо цей розмір є меншим двох прожиткових мінімумів для непрацездатних осіб, як це було дотепер).
За детальною інформацією та роз'ясненням Законодавства, звертайтесь до фахівців Андрушівського бюро правової допомоги Бердичівського МЦ з надання БВПД за адресою: м. Андрушівка пл. Т.Шевченка, 1, каб. № 14, тел. 2-10-77

Ви тут: Головна Документи Оголошення Безоплатна правова допомога інформує!