Про внесення змін до районної Комплексної програми соціального захисту інвалідів, ветеранів війни та праці, пенсіонерів та незахищених верств населення Андрушівського району на 2016-2018 роки (21 с.)

trizyb1

проект

 

 

                                        АНДРУШІВСЬКА РАЙОННА РАДА
                                             ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                                        Р І Ш Е Н Н Я

Двадцять перша сесія                                                               Сьомого скликання

від 02 березня 2018 року №

Про внесення змін до районної Комплексної
програми соціального захисту інвалідів,
ветеранів війни та праці, пенсіонерів та
незахищених верств населення
Андрушівського району на 2016-2018 роки

Керуючись ст. ст. 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», законами України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми», «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям», «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні», «Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ і деяких інших осіб та їх соціальний захист», «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей», «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», постанови від 28.10.2004 р. № 1445 «Про затвердження Порядку проведення безоплатного поховання померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, учасників бойових дій і інвалідів війни», враховуючи розпорядження голови районної державної адміністрації від 29.01.2018 року № 34 «Про внесення змін до районної Комплексної програми соціального захисту інвалідів, ветеранів війни та праці, пенсіонерів та незахищених верств населення Андрушівського району на 2016-2018 роки», рекомендації постійної комісії районної ради з питань бюджету та комунальної власності, з метою удосконалення порядку та ефективності роботи управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації щодо забезпечення належної організації процесу призначення пільг та компенсацій громадянам району, надання максимально якісної адресної допомоги кожній родині, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до районної Комплексної програми соціального захисту
інвалідів, ветеранів війни та праці, пенсіонерів та незахищених верств населення Андрушівського району на 2016-2018 роки (далі Програма), затвердженої рішенням третьої сесії районної ради сьомого скликання від 22.01.2016 № 3, з внесеними змінами, а саме:
1.1 У підрозділі І «Соціальний захист інвалідів, пенсіонерів, ветеранів війни та праці, одиноких непрацездатних громадян» розділу VI Програми «Напрями діяльності і заходи Програми»:
1) доповнити Програму заходом 20 такого змісту: «Передбачити кошти на сплату судового збору, відповідно до Закону України «Про судовий збір»;
2) в графі «Термін виконання заходу» доповнити словами та цифрами: «2018 роки»;
3) в графі «Виконавці» доповнити словами: «Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, управління фінансів райдержадміністрації»;
4) в графі «Джерела фінансування» доповнити словами: «Районний бюджет»;
5) «районний бюджет»:
а) в графі «Фінансування, (всього)» доповнити цифрами: «20,0»;
б) в графі «Орієнтовані обсяги фінансування по етапах (тис.грн.)» доповнити цифрами: «20,0» (2018).
1.2. У підрозділі І «Соціальний захист інвалідів, пенсіонерів, ветеранів війни та праці, одиноких непрацездатних громадян» розділу VI Програми «Напрями діяльності і заходи Програми»:
1) п. 14 «Поліпшити роз'яснювальну, інформаційну, консультативну роботу щодо порядку призначення та виплати державних видів допомог, пільг та компенсацій, надання соціальних послуг пільговим категоріям населення, громадянам похилого віку, інвалідам за місцем проживання виїзним «мобільним соціальним офісом»:
а) в графі «Фінансування, (всього)» цифри: «20,0» замінити цифрами: «27,0»;
б) в графі «Орієнтовані обсяги фінансування по етапах (тис.грн.)» цифри «8,0» замінити цифрами: «15,0» (2018).
1.3. У підрозділі II «Надання адресної допомоги найменш захищеним, одиноким громадянам, сім'ям з дітьми» розділу VІ Програми «Напрями діяльності і заходи Програми»:
1) п.5 «Для забезпечення своєчасної виплати всіх видів державних допомог створено тендерний комітет УПСЗН. На виконання вимог ЗУ «Про здійснення державних закупівель» провести навчання членів тендерного комітету з конкурсих торгів»
а) в графі «Фінансування, (всього)» цифри: «3,0» замінити цифрами: «6,0 »;
б) в графі «Орієнтовані обсяги фінансування по етапах (тис.грн.)» доповнити цифрами: «3,0» (2018).
2) п. 6 «Залучення безробітних осіб, які перебувають на обліку в районному центрі зайнятості, для організації громадських робіт з інформування та обробки документів для надання населенню житлових субсидій, допомог, пільг та компенсацій на умові співфінансування в розмірі 50 відсотків»:
а) в графі «Фінансування, (всього)» цифри: «32,3» замінити цифрами: «61,3 »;
б) в графі «Орієнтовані обсяги фінансування по етапах (тис.грн.)» доповнити цифрами: «29,0» (2018).
1.4. В розділі VII «Загальний обсяг фінансових показників Програми» в графі «Районний бюджет» цифри: «1514,8»; «533,5» замінити цифрами:
1.5. В підпункті 9.1 «з них коштів районного бюджету» пункту 9 «Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації:» розділу І «Загальна характеристика Програми» цифри «1514,8» замінити цифрами «1573,8».
1.6. Затвердити Додаток до Програми: Порядок відшкодування за виготовлення надгробка померлому Герою соціалістичної праці на рівні вартості ритуальних послуг по Андрушівському районі (додається).

2. Управлінню фінансів райдержадміністрації (Суботенко Н.О.) в процесі виконання районного бюджету 2018 року передбачити в межах фінансових можливостей кошти для реалізації даної Програми.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та комунальної власності (Рудюк П.М.).

Голова ради                                                                 О.В.Осадчук

                                                                                                                         Додаток до Програми
                                                                                                   Порядок
відшкодування за виготовлення надгробка померлому Герою соціалістичної праці на рівні середньої вартості ритуальних послуг в Андрушівському районі

1.Порядок відшкодування за виготовлення надгробка померлому Герою соціалістичної праці на рівні середньої вартості ритуальних послуг в Андрушівському районі розроблений відповідно до п. 18 підрозділу І «Соціальний захист інвалідів, пенсіонерів, ветеранів праці, одиноких непрацездатних громадян» розділу VI «Напрямки діяльності і заходи Програми» районної комплексної програми соціального захисту інвалідів, ветеранів війни та праці, пенсіонерів та незахищених верств населення Андрушівського району на 2016-2018 роки, що затверджена рішенням дев'ятнадцятої сесії районної ради сьомого скликання від 22.01.2016 № 3.
2. Цей порядок регламентує питання відшкодування витрат, пов'язаних із спорудженням надгробка на могилі померлої (загиблої) особи, яка має особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 № 1445 «Про затвердження Порядку проведення безоплатного поховання померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, учасників бойових дій і інвалідів війни».
3. Спорудження надгробка здійснюється відповідно до опису його зразка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 грудня 2003 р. № 1963 «Про затвердження Порядку поховання на території України громадянина, померлого на території іноземної держави, та опису зразка надгробка, що безоплатно споруджується на могилі померлої (загиблої) особи, яка має особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед
Батьківщиною» за заявою особи, що звернулася до виконавця ритуальних послуг.
4. Відшкодування витрат за виготовлення надгробка здійснюється на рівні середньої вартості ритуальних послуг, пов'язаних із похованням померлого, який має особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною в Андрушівському районі за рахунок коштів районного бюджету через управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації на підставі договору-замовлення на виготовлення надгробка, укладеного особою, яка поховала померлого з ритуальною службою шляхом перерахування коштів на рахунок виконавців ритуальних послуг.
5. Для відшкодування витрат за виготовлення надгробка особа, яка уклала договір-замовлення з ритуальною службою подає до управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації відповідний перелік документів, а саме:
- копію договору-замовлення на виготовлення надгробка;
- заява особи, яка зобов'язалась встановити надгробок;
- копія сторінок паспорта та реєстраційного номеру облікової картки платника податків даної особи;
- копію свідоцтво про смерть померлої (загиблої) особи, яка має особливі та трудові заслуги перед Батьківщиною;
- копії документа, що підтверджує статус особи померлого.

 

Ви тут: Головна Документи Проекти рішень 21 сесія VII скликання Про внесення змін до районної Комплексної програми соціального захисту інвалідів, ветеранів війни та праці, пенсіонерів та незахищених верств населення Андрушівського району на 2016-2018 роки (21 с.)