Про внесення змін до Районної цільової програми «Підтримки Андрушівського РВК» на 2017-2018 роки

trizyb1

проект

 

                               АНДРУШІВСЬКА РАЙОННА РАДА
                                               ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                                          Р І Ш Е Н Н Я

Двадцять перша сесія                                                              Сьомого скликання

від 02 березня 2018 року №

Про внесення змін до Районної
цільової програми «Підтримки
Андрушівського РВК» на 2017-2018 роки

Керуючись ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про військовий обов'язок і військову службу», з метою фінансового і матеріально-технічного забезпечення призову громадян району до Збройних Сил України, інших військових формувань, створенню умов для спільної роботи органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та військового комісаріату, врахувавши розпорядження голови районної державної адміністрації від 08.02.2018 року № 45 «Про внесення змін до Районної цільової програми «Підтримки Андрушівького РВК» на 2017 – 2018 роки, рекомендації постійної комісії з гуманітарних питань, соціального захисту населення, законності, регламенту, депутатської етики та місцевого самоврядування, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до Районної цільової програми «Підтримки Андрушівського РВК» на 2017-2018 роки (далі – Програма), затвердженої рішенням чотирнадцятою сесії районної ради сьомого скликання від 10.03.2017 №10, а саме:
В розділі III «Фінансування програми «Підтримки Андрушівського РВК» текст колонки «Основні завдання» доповнити реченням «Послуги з технічного обслуговування та ремонту автомобіля».

2. Контроль за виконанням рішення покласти постійної комісії з гуманітарних питань, соціального захисту населення, законності, регламенту, депутатської етики та місцевого самоврядування (Степаненко Л.А.).

Голова ради                                                      О.В.Осадчук

 

Ви тут: Головна Документи Проекти рішень 21 сесія VII скликання Про внесення змін до Районної цільової програми «Підтримки Андрушівського РВК» на 2017-2018 роки