Про внесення змін до рішення тридцять першої сесії сьомого скликання від 13.09.2019 року №9 «Про надання в безоплатне користування Андрушівській районній організації ветеранів України нежилого приміщення»

-0001jpg

ПРОЄКТ

                                                АНДРУШІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

Тридцять четверта сесія                                                                    Сьомого скликання

від 13 березня 2020 року № ____

Про внесення змін до рішення тридцять
першої сесії сьомого скликання
від 13.09.2019 року №9 «Про надання
в безоплатне користування Андрушівській
районній організації ветеранів
України нежилого приміщення»

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 20 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», враховуючи клопотання Андрушівської районної організації ветеранів України від ______2020 року №__, рекомендації постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення тридцять першої сесії сьомого скликання від 13.09.2019 року №9 «Про надання в безоплатне користування Андрушівській районній організації ветеранів України нежилого приміщення» замінивши у тексті рішення слова «31 березня 2020 року» на слова «31 грудня 2024 року».
2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету та комунальної власності (Рудюк П.М.).

Голова ради                                           О.В.Осадчук

Ви тут: Головна Документи Проекти рішень 34 сесія VII скликання Про внесення змін до рішення тридцять першої сесії сьомого скликання від 13.09.2019 року №9 «Про надання в безоплатне користування Андрушівській районній організації ветеранів України нежилого приміщення»