Про обрання складу постійних комісій районної ради

trizyb1

 

 

 

 

                                     АНДРУШІВСЬКА РАЙОННА РАДА
                                         ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                                    Р І Ш Е Н Н Я

Перша сесія Сьомого скликання

від 20 листопада 2015 року № 4

Про обрання складу постійних
комісій районної ради

Відповідно до статей 43, 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні", районна рада

В И Р І Ш И Л А :

Обрати постійні комісії районної ради в складі:

- з питань бюджету та комунальної власності

Ананченко Людмила Павлівна - директор Андрушівського районного
центру соціальних служб для сім'ї,
дітей та молоді
Дубіцька Зінаїда Василівна - фельдшер ФАП с. Лебединці
Горкун Володимир Іванович - директор КП «Дитячий оздоровчий
заклад «Чайка»

Курсон Катерина Іванівна - пенсіонер
Костик Віктор Васильович - пенсіонер
Мазур Борис Валентинович – тимчасово не працює
Мриглод Людмила Василівна - завідуюча Червоненською
лікарською амбулаторією
Олексюк Юрій Антонович – тимчасово не працює
Осадчук Олександр Володимирович – пенсіонер
Поліщук Дмитро Олександрович - тимчасово не працює
Рудюк Петро Миколайович - керівник СФГ «Шевченківське»
Хоменко Володимир Андрійович – головний лікар Старокотельнянської
дільничної лікарні
Юянець Петро Володимирович – директор СТОВ «Хлібороб»
с.Степок

- з питань промисловості, агропромислового комплексу, транспорту, зв'язку, земельних відносин та соціального розвитку села

Конджарян Размік Артурович - тимчасово не працює
Кучеренко Ярослав Валерійович - заступник директора ТОВ «Яромир»
Лівінський Василь Олександрович - приватний підприємець
Маліновський Ігор Аркадійович - мобілізований Збройні Сили
України
Маніхровський Василь Степанович - приватний підприємець
Марищенко Володимир Аркадійович – директор ПОСП "Колос", с.Нова
Котельня
Могельницький Анатолій Лаврентійович – машиніст котельні
Міньковецької ЗОШ І-ІІ ст.
Нагребельний Руслан Ростиславович - майстер лісу ДП «Попільнянський
лісгосп»
Удод Ольга Петрівна - продавець ПП « Ковтун С.А.»
Якимчук Сергій Анатолійович - директор ТОВ «УкрАгро РТ»

- з гуманітарних питань, соціального захисту населення, законності, регламенту, депутатської етики та місцевого самоврядування

Богайчук Ігор Дмитрович – директор Глиновецької ЗОШ І-ІІІ ст.
Дерда Віктор Олексійович – головний лікар Гальчинської лікарської
амбулаторії
Кушнір Василь Степанович - лісник Андрушівського лісництва
Мачуга Ніна Володимирівна – економіст СТОВ «Добробут»
Поліщук Галина Миколаївна - директор Любимівської ЗОШ І-ІІ ст..
Степаненко Людмила Анатоліївна - директор Степківської ЗОШ І-ІІІ ст.
Суліма Ірина Михайлівна - тимчасово не працює
Ткачук Сергій Євгенович – вчитель Городківської ЗОШ І-ІІІ ст.
Цап Микола Васильович – священик Української православної
церкви Київського патріархату

 

Голова ради                                                   С.М.Марценюк

Ви тут: Головна Документи Рішення 1 сесія VII скликання Про обрання складу постійних комісій районної ради