Про виконання рішення восьмої сесії районної ради сьомого скликання від 24.06.2016 року № 5 «Про звернення депутатів Андрушівської районної ради»

trizyb1

 

 

 

 

                                  АНДРУШІВСЬКА РАЙОННА РАДА
                                      ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТЇ

                                                    РІШЕННЯ

Десята сесія                                                               Сьомого скликання

від 23 вересня 2016 року № 26

Про виконання рішення восьмої
сесії районної ради сьомого скликання
від 24.06.2016 року № 5 «Про звернення
депутатів Андрушівської районної ради»

Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», врахувавши лист районної державної адміністрації від 07.09.2016 року № 01-05/1479, рекомендації постійної комісії з гуманітарних питань, законності, регламенту, депутатської етики та місцевого самоврядування, районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Прийняти Звернення до Президента України П.О.Порошенка, Прем'єр –міністра України В.Б.Гройсмана щодо ініціювання внесення змін до Державного бюджету України на 2016 рік в частині збільшення фінансування місцевих органів виконавчої влади (додається).

2. Доручити голові районної ради підписати Звернення.
3. Надіслати текст звернення Президенту України П.О.Порошенку, Прем'єр-міністру України В.Б.Гройсману.
4. Просити депутатів обласної ради та районних рад Житомирської області підтримати дане звернення.

 

Голова ради                                                    С.М.Марценюк

Президенту України
Порошенку П.О.

Прем'єр-міністру України
Гройсману В.Б.

Звернення
депутатів Андрушівської районної ради щодо ініціювання внесення змін до Державного бюджету України на 2016 рік в частині збільшення фінансування місцевих органів виконавчої влади

Законом України «Про державну службу» від 10.12.2015 №889-VIII та Постановою Кабінету Міністрів України від 06.04.2016 №292 «Деякі питання оплати праці державних службовців у 2016 році» збільшено розміри посадових окладів державних службовців. Крім того, передбачено виплату надбавки за вислугу років у розмірі 3% за кожний рік вислуги (але не більше 50% посадового окладу), а також збільшено надбавки за ранг (мінімальний розмір 200 грн, максимальний 1000 грн.).
У зв'язку із зазначеними змінами умов оплати праці в державних органах суттєво збільшився фонд оплати праці.
Так, по Андрушівській районній державній адміністрації Житомирської області фонд заробітної плати апарату та структурних підрозділів на 2016 рік збільшився на 30%, а саме на 980,0 тис. грн.
Слід зазначити, що Законом України «Про державний бюджет на 2016 рік» не передбачено збільшення фінансування державних органів. За таких обставин виникає недостатність коштів на виплату заробітної плати державним службовцям апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації до кінця 2016 року у розмірі 980,0 тис. грн. Зазначене може призвести до масового скорочення державних службовців райдержадміністрації. Зокрема: управління праці та соціального захисту населення, служби в справах дітей, управління фінансів, відділу з питань надання адміністративних послуг, відділів реєстраційного, освіти та культури, погіршення виконавчої дисципліни та якості виконання функцій держави та делегованих повноважень і, як наслідок, може призвести до соціальної напруги в межах району.
Протягом 2014 – першого півріччя 2016 року в Андрушівській районній державній адміністрації вже було проведено оптимізацію структури, внаслідок чого штатна чисельність апарату та структурних підрозділів була зменшена до мінімальної. Зокрема, чисельність апарату було зменшено до 16 державних службовців, відділів агропромислового розвитку, освіти, культури – до 3 – 4, секторів архітектури, економіки, цивільного захисту населення – до 2-х. На даний час штатна чисельність районної державної адміністрації складає 83 державних службовців при населенні Андрушівського району 34,0 тис.

За таких обставин, з метою забезпечення належних умов для виконання державними службовцями функцій держави та делегованих повноважень, виплати заробітної плати державним службовцям районної державної адміністрації у повному обсязі та для уникнення утворення заборгованості, недопущення соціальної напруги, просимо Вас ініціювати внесення змін до Державного бюджету України на 2016 рік в частині збільшення фінансування місцевих органів виконавчої влади.
Звернення прийнято на десятій сесії Андрушівської районної ради сьомого скликання 23 вересня 2016 року.

За дорученням депутатів районної ради

 

Голова ради                                                     С.М. Марценюк

Ви тут: Головна Документи Рішення 10 сесія VII скликання Про виконання рішення восьмої сесії районної ради сьомого скликання від 24.06.2016 року № 5 «Про звернення депутатів Андрушівської районної ради»