Про погодження зміни функціонального призначення будівлі за адресою: м. Андрушівка, вул. Київська, 29

trizyb1

 

 

 

 

                                      АНДРУШІВСЬКА РАЙОННА РАДА
                                           ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                                   Р І Ш Е Н Н Я

Одинадцята сесія                                                        Сьомого скликання

від 28 жовтня 2016 року № 9

Про погодження зміни
функціонального призначення
будівлі за адресою:
м. Андрушівка, вул. Київська, 29

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою раціонального використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району, враховуючи клопотання відділу освіти Андрушівської райдержадміністрації від 21.09.2016 року №669, рекомендацію постійних комісій районної ради з питань бюджету та комунальної власності, з гуманітарних питань, соціального захисту населення, законності, регламенту, депутатської етики та місцевого самоврядування, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл відділу освіти Андрушівської районної державної адміністрації (Драгунова В.В.) на переведення нежитлової будівлі, розміщеної за адресою: місто Андрушівка, вул. Київська 29, в житловий будинок та проведення його реконструкції.
2. Відділу освіти Андрушівської районної державної адміністрації (Драгунова В.В.) здійснити зміну функціонального призначення нежитлової будівлі, розміщеної за адресою: місто Андрушівка, вул. Київська 29, та забезпечити її включення до числа службових згідного чинного законодавства.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету та комунальної власності (Курсон К.І.).

 

Голова ради                                                                   С.М.Марценюк

Ви тут: Головна Документи Рішення 11 сесія VII скликання Про погодження зміни функціонального призначення будівлі за адресою: м. Андрушівка, вул. Київська, 29