Про звернення депутатів Андрушівської районної ради щодо належного бюджетного забезпечення територіальних громад в 2017 році

trizyb1

 

 

 

 

                                  АНДДРУШІВСЬКА РАЙОННА РАДА
                                        ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТЇ

                                                     РІШЕННЯ

Одинадцята сесія                                                     Сьомого скликання

від 28 жовтня 2016 року № 12

Про звернення депутатів
Андрушівської районної
ради щодо належного
бюджетного забезпечення
територіальних громад в 2017 році

Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», врахувавши рекомендації постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності, районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Прийняти Звернення до Президента України П.О.Порошенка, Голови Верховної Ради України А.В.Парубія, Прем'єр-міністра України В.Б.Гройсмана, народного депутата України О.В.Ревеги щодо належного бюджетного забезпечення територіальних громад в 2017 році. (додається).

2. Доручити голові районної ради підписати Звернення.
3. Просити депутатів обласної ради, районних рад Житомирської області, Житомирської міської ради підтримати дане звернення.

Голова ради С.М.Марценюк

Додаток
до рішення одинадцятої сесії районної ради
сьомого скликання
від 28.10.2016 року №12
Звернення депутатів Андрушівської районної ради Житомирської області до Президента України П.О.Порошенка, Голови Верховної Ради України А.В.Парубія, Прем'єр-міністра України
В.Б.Гройсмана, народного депутата України О.В.Ревеги
щодо належного бюджетного забезпечення територіальних громад в 2017 році
Ми, депутати Андрушівської районної ради Житомирської області дуже стурбовані, що інтереси місцевого самоврядування в проекті Держбюджету на 2017 рік, на жаль, планують обмежити. Фінансове забезпечення територіальних громад в 2017 році суттєво погіршиться. При незмінній дохідній частина місцевих бюджетів в проекті Державного бюджету на 2017 рік на рівень місцевих бюджетів передаються усі видатки (крім видатків на оплату праці педагогічних працівників) по закладах освіти та видатки на оплату комунальних послуг та енергоносіїв для закладів охорони здоров'я.
Також звертаємо вашу увагу на те, що на сьогоднішній день склалася напружена ситуація щодо виконання органами місцевого самоврядування делегованих повноважень в частині компенсації перевізникам за перевезення пільгових пасажирів. Відповідно до статті 143 Конституції України органам місцевого самоврядування можуть надаватися законом окремі повноваження органів виконавчої влади. В такому випадку держава фінансує здійснення цих повноважень у повному обсязі за рахунок коштів Державного бюджету України або шляхом віднесення до місцевого бюджету у встановленому законом порядку окремих загальнодержавних податків.
Прийнятий Державний бюджет в запропонованій редакції змусить наступного року органи місцевого самоврядування скорочувати фінансування важливих для громад заходів та програм у сфері ЖКГ, благоустрою, ремонту та будівництва доріг, соціального забезпечення, дошкільної та позашкільної освіти, місцевого економічного розвитку.
На підставі викладеного звертаємося до вас з клопотанням в остаточній редакції проекту Закону України «Про державний бюджет України на 2017 рік» та похідних законопроектах щодо внесення змін до Податкового та Бюджетного кодексів України врахувати наступне:
1. Збільшити обсяги освітньої субвенції для забезпечення видатків на оплату праці непедагогічним працівникам, на оплату комунальних послуг та енергоносіїв, а також для забезпечення анонсованого підвищення заробітної плати педагогам.
2. Збільшити обсяги медичної субвенції для забезпечення видатків на оплату праці медичним працівникам, на оплату комунальних послуг та енергоносіїв.
3. Врегулювати питання фінансування компенсації за пільгове перевезення пасажирів шляхом надання місцевим бюджетам цільової дотації з державного бюджету.
Звернення прийнято на одинадцятій сесії районної ради сьомого скликання від 28 жовтня 2016 року.

За дорученням депутатів Андрушівської районної ради

 

Голова ради                                                                        С.М. Марценюк

Ви тут: Головна Документи Рішення 11 сесія VII скликання Про звернення депутатів Андрушівської районної ради щодо належного бюджетного забезпечення територіальних громад в 2017 році