Про звернення депутатів Андрушівської районної ради щодо узгодження та удосконалення механізмів визначення оціночної вартості земель під господарськими будівлями та дворами

trizyb1

 

 

 

 

                                      АНДРУШІВСЬКА РАЙОННА РАДА
                                            ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТЇ

                                                         РІШЕННЯ

Одинадцята сесія                                                               Сьомого скликання

від 28 жовтня 2016 року № 16

Про звернення депутатів Андрушівської
районної ради щодо узгодження та
удосконалення механізмів визначення
оціночної вартості земель під господарськими
будівлями та дворами

Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Схвалити текст Звернення депутатів Андрушівської районної ради до Народного депутата України Ревеги Олександра Васильовича та Житомирської обласної ради про внесення до законодавчих актів України змін щодо узгодження та удосконалення механізмів визначення оціночної вартості земель під господарськими будівлями та дворами (додається).

2. Доручити голові районної ради підписати Звернення та направити його до Народного депутата України Ревеги Олександра Васильовича та Житомирської обласної ради.

 

Голова ради                                                                       С.М.Марценюк

 

Додаток
до рішення одинадцятої сесії районної ради
сьомого скликання
від 28.10.2016 року №16

 

Звернення депутатів Андрушівської районної ради
до Народного депутата України Ревеги Олександра Васильовича, Житомирської обласної ради про внесення до законодавчих актів України змін щодо узгодження та удосконалення механізмів визначення оціночної вартості земель під господарськими будівлями та дворами
Наша держава володіє могутнім природно-ресурсним потенціалом. Землі сільськогосподарського призначення є унікальним природним ресурсом, основою економічного розвитку нашої держави та матеріального добробуту народу України.
Сьогодні тривають перші спроби формування ринку землі.
Проте одним з основних питань, які потребують детального вивчення і вирішення, є проблема ціни землі сільськогосподарського призначення, зокрема під господарськими дворами.
Варто зазначити, що розрахована відповідно до законодавчих актів України оцінна вартість таких земель не дає реальної картини, такої, що відповідає сьогоднішнім умовам.
Враховуючи всі проблемні питання, які виникають під час укладення цивільно-правових угод, а також умови фактичного територіально-просторового розташування, платний характер використання земельних ресурсів, виникає потреба узгодження та удосконалення механізмів визначення оціночної вартості земельних ділянок під господарськими дворами.
На нашу думку, у процесі розвитку ринку землі необхідно, щоб кожну земельну ділянку оцінювали окремо, враховуючи при цьому тільки їй притаманні властивості (і не тільки природні).
Депутатський корпус в межах повноважень, визначених законами України «Про статус депутатів місцевих рад», «Про місцеве самоврядування в Україні», підтримуючи створення сприятливих умов для формування ринку землі просимо допомогти вирішити питання законодавчого врегулювання узгодження та удосконалення механізмів визначення оціночної вартості земель під господарськими будівлями та дворами.

 

Голова Андрушівської районної ради                                                                       С.М.Марценюк

Ви тут: Головна Документи Рішення 11 сесія VII скликання Про звернення депутатів Андрушівської районної ради щодо узгодження та удосконалення механізмів визначення оціночної вартості земель під господарськими будівлями та дворами