Про надання згоди на переукладення договорів оренди нерухомого майна та встановлення розміру орендної плати

trizyb1

 

 

 

                               АНДРУШІВСЬКА РАЙОННА РАДА
                                      ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                            Р І Ш Е Н Н Я

Тринадцята сесія                               Сьомого скликання

від 23 грудня 2016 року                № 4

Про надання згоди на переукладення
договорів оренди нерухомого майна
та встановлення розміру орендної плати

Відповідно до статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши звернення Житомирської дирекції Українського державного підприємства поштового зв'язку «Укрпошта» від 08.12.2016 року №13-328, клопотання відділу освіти районної державної адміністрації від 13.12.2016 року№935, Малоп'ятигірської сільської ради від 21.11.2016 року №110, Івницької сільської ради від 13.12.2016 року №165, відділу культури Андрушівської районної державної адміністрації від 09.12.2016 року № 197 та з метою раціонального використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району,враховуючи рекомендації постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл відділу освіти Андрушівської районної державної адміністрації на передачу в оренду Житомирській дирекції Українського державного підприємства поштового зв'язку «Укрпошта» нежилих приміщень площею 26,15 м2, які перебувають на балансі відділу освіти Андрушівської районної державної адміністрації і знаходяться за адресою: Андрушівський район, село Іванків, вулиця Мельника, 4, а також встановити орендну плату у розмірі 1 грн. без ПДВ на рік на весь строк дії договору оренди.

2. Надати дозвіл відділу освіти Андрушівської районної державної адміністрації на передачу в оренду Малоп'ятигірській сільській раді нежилих приміщень загальною площею 202 м2, які перебувають на балансі відділу освіти Андрушівської районної державної адміністрації і знаходяться за адресою: Андрушівський район, село Мала П'ятигірка, вулиця Шкільна, 14 а, а також встановити орендну плату у розмірі 1 грн. без ПДВ на рік на весь строк дії договору оренди.
3. Надати дозвіл відділу освіти Андрушівської районної державної адміністрації на передачу в оренду Івницькій сільській раді нежилих приміщень загальною площею 204 м2, які перебувають на балансі відділу освіти Андрушівської районної державної адміністрації і знаходяться за адресою: Андрушівський район, село Івниця, вулиця Верескова, 1, а також встановити орендну плату у розмірі 1 грн. без ПДВ на рік на весь строк дії договору оренди.

4. Надати дозвіл відділу освіти Андрушівської районної державної адміністрації на передачу в оренду відділу культури Андрушівської районної державної адміністрації нежилих приміщень загальною площею 48,0 м2,, які перебувають на балансі відділу освіти Андрушівської районної державної адміністрації і знаходяться за адресою: Андрушівський район, селище Новоівницьке, вул. Лісова, а також встановити орендну плату у розмірі 1 грн. без ПДВ на рік на весь строк дії договору оренди.

5. Уповноважити голову районної ради затвердити договори оренди нерухомого майна між відділом освіти Андрушівської районної державної адміністрації та Житомирською дирекцією Українського державного підприємства поштового зв'язку «Укрпошта», Малоп'ятигірською сільською радою, Івницькою сільською радою, відділом культури Андрушівської районної державної адміністрації терміном на 2 роки 11 місяців.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету та комунальної власності (Курсон К.І.).

Голова ради                                          С.М.Марценюк

Головне меню

Ви тут: Головна Документи Рішення 13 сесія VII скликання Про надання згоди на переукладення договорів оренди нерухомого майна та встановлення розміру орендної плати