П Р О Т О К О Л № 16 п’ятнадцятої позачергової сесії

                     АНДРУШІВСЬКА РАЙОННА РАДА
                          ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                               П Р О Т О К О Л № 16

П'ятнадцятої
позачергової сесії                                               VIІ скликання


16 травня 2017 року
м. Андрушівка

Загальний склад ради 34
Усього обрано депутатів 34
Присутніх на сесії 19 (список додається)
Запрошених 24 (список додається)

П'ятнадцяту позачергову сесію районної ради сьомого скликання відкрив і вів заступник голови районної ради М.М.Ляшук
На початок сесії в залі присутні 18 депутатів

СЛУХАЛИ: Про обрання секретаріату.
Пропозицію вніс депутат Дерда Віктор Олексійович
1. Дубіцька Зінаїда Василівна
2. Ткачук Сергій Євгенович

ВИРІШИЛИ: Обрати секретаріат у складі двох чоловік:
1. Дубіцька Зінаїда Василівна
2. Ткачук Сергій Євгенович

«за» – 18 «проти» - 0 «утр» - 0

СЛУХАЛИ: Про обрання члена лічильної комісії.
Пропозицію вніс депутат Маліновський Ігор Аркадійович
1. Мриглод Людмила Василівна

ВИРІШИЛИ: Обрати членом лічильної комісії
Мриглод Людмила Василівна

«за» – 18 «проти» - 0 «утр» - 0

Склад лічильної комісії
1. Горкун Володимир Іванович
2. Суліма Ірина Михайлівна
3. Мриглод Людмила Василівна
СЛУХАЛИ: Про порядок денний сесії:

1. Про внесення змін до районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2014-2018 роки.
Інформує: О.Ю. Савенко – керівник апарату РДА

2. Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік.
Інформує: Н.О.Суботенко – начальник управління фінансів РДА

3. Про вибори голови Андрушівської районної ради.

4. Різне.
«одноголосно»

ВИРІШИЛИ: Затвердити такий порядок денний:

1. Про внесення змін до районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2014-2018 роки.
Інформує: О.Ю. Савенко – керівник апарату РДА

2. Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік.
Інформує: Н.О.Суботенко – начальник управління фінансів РДА

3. Про вибори голови Андрушівської районної ради.

4. Різне.

СЛУХАЛИ: 1. Про внесення змін до районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2014-2018 роки.
Інформує: О.Ю. Савенко – керівник апарату РДА
(інформація додається)

ВИСТУПИЛИ: Цап М.В. – депутат районної ради, поцікавився, чому дане питання виноситься на сесію без попереднього розгляду комісії з питань бюджету та комунальної власності

Ляшук М.М. – заступник голови районної ради, пояснив, що всі питання, які виносяться сьогодні на сесію попередньо на комісіях не розглядались, на засіданні Президії, яке відбулось в суботу 13 травня керівний склад комісії з питань бюджету та комунальної власності відмовились проводити засідання комісії, причиною є те, що голова комісії Курсон К.І. сьогодні бере участь в конкурсі на посаду голови Андрушівської РДА, який проходить в Києві, тому всі питання, які виносяться сьогодні на порядок денний, будемо розглядати і приймати спільне колегіальне рішення без рекомендацій постійної комісії
Марценюк С.М. – депутат районної ради, нагадав депутатам, що згідно Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» рішення постійних комісій та Президії ради носять рекомендаційний характер, рішення приймають депутати в сесійній залі. Прийняття рішень по питаннях, які сьогодні виносяться, не буде суперечити ні Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ні Регламенту Андрушівської районної ради.

Ляшук М.М. – заступник голови районної ради, поставив на голосування проект рішення «Про внесення змін до районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2014-2018 роки».

«за» - 17 «проти» - 0 «утр» - 1 (Цап М.В.)
(не прийнято)

ВИСТУПИЛИ : Л.В. Ковальчук, начальник відділу освіти, пояснила депутатам про необхідність внесення запропонованої зміни до Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2014-2018 роки і попросила депутатів повернутися до даного питання.
М.М.Ляшук, врахувавши пропозицію Л.В.Ковальчук та звернення сільських голів, які були присутні в залі, поставив на голосування пропозицію повернутися до розгляду даного питання.

Цап М.В. – депутат районної ради, погодився з поясненнями Ковальчук Л.В.

Ляшук М.М. – заступник голови районної ради, поставив на голосування питання про повернення до голосування за проект рішення «Про внесення змін до районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2014-2018 роки».
Одноголосно
Ляшук М.М. – заступник голови районної ради, поставив на голосування проект рішення «Про внесення змін до районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2014-2018 роки»

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.
(рішення додається)
Результати поіменного голосування додаються

СЛУХАЛИ: 2. Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік.
Інформує: Н.О.Суботенко – начальник управління фінансів РДА
(інформація додається)

ВИСТУПИЛИ : Марценюк С.М. попросив Н.О.Суботенко пояснити на що саме виділяється 60,0 тис.грн., яка передбачається під Програму розвитку фізичної культури і спорту.
Суботенко Н.О. пояснила, що відповідно до листа відділу освіти необхідно виділити кошти в сумі 60.0 тис.грн., а саме: для забезпечення участі футбольної команди «Фортуна» у чемпіонаті області з футболу – 16.0 тис.грн., футбольної команди «Аміко» у чемпіонаті області з футболу – 14.0 тис.грн., та участі цієї ж команди «Аміко» у чемпіонаті України з футболу серед ветеранів у сумі 30.0 тис.грн.
Марценюк С.М. запропонував виключити із проекту рішення суму 44.0 тис.грн. на виконання Програми розвитку фізичної культури і спорту для фінансування команди «Аміко».
Дерда В.О. запропонував все-таки виділити під Програму 16.0 тис.грн. для забезпечення участі футбольної команди «Фортуна» у чемпіонаті області з футболу.
Марценюк С.М. підтримав пропозицію Дерди В.О., а суму, яка виділяється на фінансування витрат команди «Аміко», 44.0 тис.грн. виключити з проекту рішення.
Лівінський В.О. запропонував не ділити, а виключити всю суму .

М.М.Ляшук поставив на голосування пропозицію Марценюка С.М. зняти суму 44.0 тис.грн. на виконання Програми розвитку фізичної культури і спорту для фінансування команди «Аміко».
За – 17 Проти – 1 (Маліновський І.А.) Утр.- 0
Не прийнято

М.М.Ляшук поставив на голосування пропозицію Лівінського В.О. виключити з проекту рішення «Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік» суму 60.0 тис.грн.
За – 14 Проти - 0 Утр. – 2
Не прийнято
Н.О.Суботенко запропонувала доповнити суму 279,0 тис.грн. на оздоровлення дітей у 2017 році згідно районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2014-2018 роки сумою 9,0 тис.грн. для оздоровлення двох дітей Лебединецької громади.
Ляшук М.М. поставив на голосування пропозицію Суботенко Н.О. доповнити суму 279,0 тис.грн. на оздоровлення дітей у 2017 році згідно районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2014-2018 роки сумою 9,0 тис.грн. для оздоровлення двох дітей Лебединецької громади.
За – 18 Проти – 0 Утр. – 0

В.І.Бойко, міський голова, пояснив депутатам про необхідність виділення коштів з районного бюджету в сумі 529.2 тис. грн. на співфінансування на будівництво напірного колектора господарсько-побутової каналізації м. Андрушівка.
Г.І.Білецька, начальник відділу культури РДА, повідомила всіх присутніх, що відповідно плану роботи Міністерства культури України, управлінням культури Житомирської ОДА в рамках відзначення Міжнародного дня захисту дітей в м. Андрушівка на базі Комунального підприємства «Дитячий оздоровчий заклад «Чайка» Андрушівської районної ради» з 02 по 04 червня 2017 року відбудеться Всеукраїнський фестиваль дитячої творчості «ДивоГрайлики», загальна сума витрат згідно кошторису 79,0 тис.грн., 25 тис. грн.. виділено із обласного бюджету і попросила депутатів виділити кошти в сумі 54,0 тис.грн. на співфінансування витрат на проведення даного заходу.

Н.О.Суботенко озвучила суми субвенцій селищної та сільських рад на освіту, медицину, районну раду ветеранів та ін.. і запропонувала включити ці суми до проекту рішення про зміни до районного бюджету на 2017 рік.
М.М.Ляшук поставив на голосування взяти проект рішення «Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік» за основу.
Одноголосно
М.М.Ляшук поставив на голосування запропоновані зміни до проекту рішення «Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік» за основу.
Одноголосно
М.М.Ляшук поставив на голосування проект рішення «Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік» зі змінами вцілому.

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.
(рішення додається)
Результати поіменного голосування додаються

СЛУХАЛИ: 3. Про вибори голови Андрушівської районної ради.

(Прибула депутат Ананченко Л.П.)

ВИСТУПИЛИ: О.В.Осадчук - депутат районної ради, запропонував перенести розгляд даного питання, але депутати не погодились і після взятої за пропозицією Марценюка С.М. перервою приступили до виборів голови районної ради.

Ляшук М.М. поставив на голосування пропозицію групи депутатів ( Марценюк С.М., Нагребельний Р.Р., Конджарян Р.А., Поліщук Д.О., Маліновський І.А., Могельницький А.А., Суліма І.М) оголосити перерву на 10 хв.
Одноголосно
Після перерви
Марценюк С.М. запропонував кандидатом на посаду голови районної ради Осадчука Олександра Володимировича

О.В.Осадчук, кандидатуру якого висунули на посаду голови районної ради, повідомив, що не буде приймати участі в голосуванні.

ГОЛОСУВАННЯ

Обговорення кандидатури на посаду голови ради не проводилось через відсутність бажаючих прийняти участь в обговоренні.

СЛУХАЛИ: Горкуна В.І., голову лічильної комісії, який зачитав Протокол №1 засідання лічильної комісії про результати голосування з виборів голови районної ради. (додається)

ВИРІШИЛИ: 1. Протокол № 1 засідання лічильної комісії затвердити

«одноголосно»

2. Вважати обраним головою районної ради Осадчука Олександра Володимировича
(рішення додається)

Осадчук О.В. подякував депутатам за обрання його головою районної ради, прийняв Присягу посадової особи місцевого самоврядування.

СЛУХАЛИ: 4. Різне.

М.М.Ляшук повідомив депутатів про створення фракції «Народна», головою якої обрано Б.В.Мазура, та депутатської групи «Справедливість» під головуванням С.М. Марценюка.
С.М.Марценюк звернувся до першого заступника голови РДА О.А.Борисова із депутатським запитом щодо внесення змін до Програми економічного та соціального розвитку району на 2017 рік в частині ремонту доріг та до Програми забезпечення жителів Андрушівського району життєво необхідними медичними препаратами та виробами медичного призначення на 2017-2019 роки в частині виділення коштів на придбання наркотичних засобів для онкохворих, а також кардіостимуляторів.

Заступник голови
районної ради                                          М.М.Ляшук

Ви тут: Головна Документи Рішення 15 сесія VII скликання П Р О Т О К О Л № 16 п’ятнадцятої позачергової сесії