Про актуалізацію схеми планування Андрушівського району

trizyb1

 

 

                                 АНДРУШІВСЬКА РАЙОННА РАДА
                                       ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                               Р І Ш Е Н Н Я

Шістнадцята сесія                                       Шостого скликання
від 21 червня 2013 року

Про актуалізацію
схеми планування
Андрушівського району

З метою регулювання території та актуалізації містобудівної документації, керуючись статтею 14 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання пунктів 5.1, 5.2 протоколу селекторної наради Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України від 29.01.2013 року, розглянувши Акт аналізу наявної схеми планування Андрушівського району на предмет її актуальності та можливості подальшого використання для вирішення питань розвитку, планування та містобудівного освоєння території ї від 21 березня 2013 року, районна рада
В И Р І Ш И Л А :
2. Затвердити Акт аналізу наявної схеми планування Андрушівського району на предмет її актуальності та можливості подальшого використання для вирішення питань розвитку, планування та містобудівного освоєння території ї від 21 березня 2013 року.
3. Вважати схему планування Андрушівського району актуалізованою з можливістю її подальшого практичного використання на термін, необхідний для розробки ( коригування) схеми планування на цифровій топогеодезичній основі УСК-2000 та затвердження у встановленому порядку згідно чинного законодавства України.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісії з питань агропромислового розвитку, земельних відносин, екології та соціального розвитку села.

Голова ради                                                                     О.В.Мельник

Головне меню

Ви тут: Головна Документи Рішення 16 сесія VI скликання Про актуалізацію схеми планування Андрушівського району