Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельних ділянок 16.06.17

trizyb1

 

 

                     АНДРУШІВСЬКА РАЙОННА РАДА
                            ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                     Р І Ш Е Н Н Я

Шістнадцята сесія                                     Сьомого скликання

від 16 червня 2017 року № 18

Про затвердження технічної
документації по визначенню
нормативної грошової оцінки
земельних ділянок

Розглянувши документацію по визначенню нормативної грошової оцінки земельних ділянок, яка надаються в оренду, керуючись п.21 ч.1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 23 Закону України «Про оцінку земель», ст.51 Водного кодексу України, врахувавши рекомендацію постійної комісії з питань промисловості, агропромислового комплексу, транспорту, зв'язку, земельних відносин та соціального розвитку села, районна рада

В И Р І Ш И Л А :

1.Затвердити виготовлену ПП «Андвол» технічну документацію по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки водного фонду загальною площею 5,2252 га в сумі 83138,63 грн. , яка надається в оренду Грищуку Вячеславу Борисовичу, для риборозведення та розташована на території Старокотельнянської сільської ради (за межами населеного пункту).

2. Затвердити виготовлену ПП «Андвол» технічну документацію по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки загальною площею 0,1001 га в сумі 92722,55 грн. , яка надається в оренду ТОВ «Житомиркомунсервіс», для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій, та розташована на території Старокотельнянської сільської ради (за межами населеного пункту).

3. Затвердити виготовлену ПП «Андвол» технічну документацію по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки водного фонду загальною площею 3,8262 га в сумі 65415,05 грн., яка надається в оренду Меричанському Василю Васильовичу, для рибогосподарських потреб та розташована на території Волицької сільської ради (за межами населеного пункту).

Голова ради                                                                О.В.Осадчук

Ви тут: Головна Документи Рішення 16 сесія VII скликання Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельних ділянок 16.06.17