Про внесення змін до районної Комплексної програми соціального захисту інвалідів, ветеранів війни та праці, пенсіонерів та незахищених верств населення Андрушівського району на 2016-2018 роки

trizyb1

 

 

                          АНДРУШІВСЬКА РАЙОННА РАДА
                                 ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                          Р І Ш Е Н Н Я

Шістнадцята сесія                                           Сьомого скликання

від 16 червня 2017 року № 8

Про внесення змін до районної
Комплексної програми соціального
захисту інвалідів, ветеранів війни
та праці, пенсіонерів та незахищених
верств населення Андрушівського
району на 2016-2018 роки

Керуючись до п.16 ч.1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до підпункту ґ пункту 3 ст. 91 Бюджетного кодексу України, законів України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ і деяких інших осіб та їх соціальний захист», «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей», з метою удосконалення порядку та ефективності роботи управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації щодо забезпечення належної організації процесу призначення пільг та компенсацій громадянам району, надання максимально якісної адресної допомоги кожній родині,врахувавши рекомендації постійної комісії районної ради з питань бюджету та комунальної власності, районна рада

ВИРІШИЛА :

1. Внести зміни до районної Комплексної програми соціального захисту інвалідів, ветеранів війни та праці, пенсіонерів та незахищених верств населення Андрушівського району на 2016-2018 роки (далі Програма), затвердженої рішенням третьої сесії районної ради сьомого скликання від 22.01.2016 № 3, а саме:

1.1. У підрозділі І «Соціальний захист інвалідів, пенсіонерів, ветеранів війни та праці, одиноких непрацездатних громадян» розділу VI Програми «Напрями діяльності і заходи Програми»:

1) п. 15 «Забезпечити відшкодування Житомирській філії ПАТ «Укртелеком» за надані послуги зв'язку та установку телефонів пільговим категоріям громадян, які перебувають на обліку в ЄДАРП, відповідно до звіту форми «2 - пільга» та відповідно до чинного законодавства доповнити:

«районний бюджет» :

а) в графі «Фінансування, (всього)» цифри: «216,0» замінити цифрами: «286,0».
б) в графі «Орієнтовані обсяги фінансування по етапах (тис.грн.)» цифри: «108,0» замінити цифрами: «178,0» (2017);

1.2. У підрозділі ІІ «Надання адресної допомоги наймен захищеним, одиноким громадянам, сім'ям з дітьми» розділу VI Програми «Напрями діяльності і заходи Програми»:

1) Перелік заходів доповнити п. 7 «Для своєчасного та якісного призначення всіх видів державних допомог, пільг, компенсацій передбачити кошти на придбання та ремонт комп'ютерної техніки» ;
2) в графі «Термін виконання заходу» доповнити цифрами та словом: «2017-2018 роки»;
3) в графі «Виконавці» доповнити словами: «Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, управління фінансів райдержадміністрації»;
4) в графі «Джерела фінансування» доповнити словами: «Державний бюджет», «Районний бюджет»;

5) «державний бюджет»:
а) в графі «Фінансування, (всього)» доповнити цифрами: «0».
б) в графі «Орієнтовані обсяги фінансування по етапах (тис.грн.)» доповнити цифрами: «0» (2017); «0» (2018)

6) «районний бюджет»:
а) в графі «Фінансування, (всього)» доповнити цифрами: «29,0».
б) в графі «Орієнтовані обсяги фінансування по етапах (тис.грн.)» доповнити цифрами: «14,0» (2017); «15,0» (2018)

1.3. В розділі VII «Загальний обсяг фінансових показників Програми» в графі «Районний бюджет» цифри: «1379,8»; «555,5», «529,5» замінити цифрами: «1478,8»; «639,5», «544,5».

1.4. В підпункті 9.1 «з них коштів районного бюджету» пункт 9 «Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації:» розділу І «Загальна характеристика Програми» цифри «1379,8» замінити цифрами «1478,8».

2. Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації внести зміни до комплексної Програми на розгляд та затвердження чергової сесії районної ради.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету та комунальної власності ( Курсон К.І.).

Голова ради                                                 О.В.Осадчук

Ви тут: Головна Документи Рішення 16 сесія VII скликання Про внесення змін до районної Комплексної програми соціального захисту інвалідів, ветеранів війни та праці, пенсіонерів та незахищених верств населення Андрушівського району на 2016-2018 роки