Про хід виконання Комплексної програми профілактики злочинності на 2016-2018 роки в Андрушівському районі

trizyb1

 

 

                         АНДРУШІВСЬКА РАЙОННА РАДА
                              ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                         Р І Ш Е Н Н Я
Вісімнадцята сесія                                          Сьомого скликання

від 22 вересня 2017 року №1
Про хід виконання Комплексної
програми профілактики злочинності
на 2016-2018 роки в Андрушівському районі

Заслухавши інформацію про хід виконання Комплексної програми профілактики злочинності на 2016-2018 роки в Андрушівському районі, врахувавши рекомендації постійної комісії з гуманітарних питань, соціального захисту населення, законності, регламенту, депутатської етики та місцевого самоврядування, районна рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Інформацію про хід виконання Комплексної програми профілактики злочинності на 2016-2018 роки в Андрушівському районі взяти до відома.

2. Андрушівському відділенню поліції Бердичівського відділу ГУНП в Житомирській області:
2.1. Забезпечити належне і в повному обсязі виконання Комплексної програми профілактики злочинності на 2016-2018 роки в Андрушівському районі;
2.2. Своєчасно доводити до населення через засоби масової інформації зміст та основні напрямки роботи правоохоронних органів щодо реалізації даної Програми.
2.3. Постійно аналізувати стан правопорядку в кожному населеному пункті району та за результатами аналізу вживати заходів щодо запобігання злочинності.

3. Управлінню фінансів райдержадміністрації (Суботенко Н.О.) забезпечити фінансування витрат, пов'язаних із виконанням конкретних заходів Програми, а також передбачити виділення коштів у районному бюджеті на 2018 рік в межах фінансових можливостей.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з гуманітарних питань, соціального захисту населення, законності, регламенту, депутатської етики та місцевого самоврядування. (Степаненко Л.А.).

Голова ради                                          О.В. Осадчук

Ви тут: Головна Документи Рішення 18 сесія VII скликання від 22.09.17 Про хід виконання Комплексної програми профілактики злочинності на 2016-2018 роки в Андрушівському районі