Про припинення юридичної особи Комунальне підприємство «Редакція районної газети «Новини Андрушівщини» Андрушівської районної ради»

trizyb1

 

 

                 АНДРУШІВСЬКА РАЙОННА РАДА
                      ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                              Р І Ш Е Н Н Я

Вісімнадцята сесія                        Сьомого скликання

від 22 вересня 2017 року №11

Про припинення юридичної особи
Комунальне підприємство «Редакція
районної газети «Новини Андрушівщини»
Андрушівської районної ради»

Керуючись ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», законами України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації», «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні», Цивільним та Господарським кодексами України, враховуючи лист комунального підприємства «Редакція районної газети «Новини Андрушівщини» від 15.08.2017р. №34, рекомендації постійної комісії районної ради з питань бюджет та комунальної власності, районна рада
ВИРІШИЛА:
1. Припинити юридичну особу Комунальне підприємство «Редакція районної газети «Новини Андрушівщини» Андрушівської районної ради» (код ЄДРПОУ 02472358) шляхом перетворення підприємства членами його трудового колективу в приватне підприємство «Новини Андрушівщини» за умови збереження назви, цільового призначення, мови видання і тематичної спрямованості друкованого засобу масової інформації.
2. Майно (крім приміщення і земельної ділянки), майнові права та обов'язки Комунального підприємства «Редакція районної газети «Новини Андрушівщини» Андрушівської районної ради» передати правонаступнику – Приватному підприємству «Новини Андрушівщини» за передавальним актом та закріпити на праві повного господарського відання за умови забезпечення функціонування друкованого засобу масової інформації, збереження його назви, цільового призначення, мови видання і тематичної спрямованості.
3. Виконання функцій комісії з перетворення Комунального підприємства «Редакція районної газети «Новини Андрушівщини» Андрушівської районної ради» в приватне підприємство «Новини Андрушівщини» покласти на головного редактора Ананченко Людмилу Павлівну, реєстраційний номер облікової картки платника податків хххххххххх, паспорт хх хххххх, виданий ххххххххххххххххх в Житомирській області ХХ ххххххххх ХХХХ року.

4. Встановити, що строк для заявлення кредиторських вимог становить два місяці з дня оприлюднення повідомлення про рішення щодо припинення юридичної особи.
5. Головному редактору Комунального підприємства «Редакція районної газети «Новини Андрушівщини» Андрушівської районної ради» Ананченко Л.П.:
5.1. Провести процедуру реорганізації шляхом перетворення Комунального підприємства «Редакція районної газети «Новини Андрушівщини» Андрушівської районної ради» в приватне підприємство «Новини Андрушівщини» з дотриманням вимог чинного законодавства України.
5.2. У встановлений термін з дня прийняття рішення повідомити державного реєстратора про реорганізацію юридичної особи шляхом її перетворення та в подальшому подати в установленому законодавством порядку необхідні документи для внесення до єдиного державного реєстру відповідних записів.
5.3. Скласти та подати на затвердження районної ради передавальний акт, який повинен містити положення про правонаступництво щодо всього майна, всіх прав та обов'язків Комунального підприємства «Редакція районної газети «Новини Андрушівщини» Андрушівської районної ради», стосовно всіх його кредиторів та боржників, включаючи зобов'язання, які оспорюються сторонами
5.4. Після державної реєстрації та внесення до Єдиного державного реєстру відповідних записів про перетворення редакції подати заяву про перереєстрацію друкованого засобу масової інформації в порядку, визначеному Законом України „Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні".
6. Доручити голові Андрушівської районної ради (Осадчук О.В.) укласти угоду (договір) про зміну засновника та збереження назви, цільового призначення, мови видання і тематичної спрямованості друкованого засобу масової інформації з редакцією районної газети «Новини Андрушівщини» після її перетворення в приватне підприємство «Новини Андрушівщини» відповідно до вимог Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації».
7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та комунальної власності.

Голова ради                                       О.В.Осадчук

Ви тут: Головна Документи Рішення 18 сесія VII скликання від 22.09.17 Про припинення юридичної особи Комунальне підприємство «Редакція районної газети «Новини Андрушівщини» Андрушівської районної ради»