Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок

trizyb1

 

 

                      АНДРУШІВСЬКА РАЙОННА РАДА
                         ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                     Р І Ш Е Н Н Я

Вісімнадцята сесія                                     Сьомого скликання

від 22 вересня 2017 року № 12

Про надання дозволу на
розробку проекту землеустрою
щодо відведення земельних ділянок

Керуючись пунктом «а» статті 10, статтями 92, 122 Земельного кодексу України, статтею 50 Закону України «Про землеустрій», статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань промисловості, агропромислового комплексу, транспорту, зв'язку, земельних відносин та соціального розвитку села, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл Андрушівській районній раді на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування Андрушівській районній раді, на яких розташоване майно спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району, що знаходяться за адресою: м. Андрушівка, пл. Т.Г.Шевченка, 1 (Адмінбудинок) та пл. Т.Г.Шевченка, 1А (Теплогенераторна) орієнтовною площею 1,0 га, вул. Зозулінського, 1 (Гаражі) та вул. Зозулінського, 5А (Гаражі), орієнтовною площею 0,07 га для будівництва та обслуговування.
2. Андрушівській районній раді (Осадчук О.В.) замовити вищевказаний проект у відповідних державних землевпорядних організаціях, що мають ліцензії на виконання вказаних робіт.
3. Розроблений проект землеустрою подати на чергову сесію районної ради для її розгляду та схвалення.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань промисловості, агропромислового комплексу, транспорту, зв'язку, земельних відносин та соціального розвитку села (Маніхровський В.С.).

Голова ради                                           О.В.Осадчук

Ви тут: Головна Документи Рішення 18 сесія VII скликання від 22.09.17 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок