Про депутатський запит Богайчука І.Д., Поліщук Г.М., Степаненко Л.А.

trizyb1

 

 

 

                                           АНДРУШІВСЬКА РАЙОННА РАДА
                                                 ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                                             Р І Ш Е Н Н Я


Друга сесія Сьомого скликання
від 25 грудня 2015 року № 30

Про депутатський запит
Богайчука І.Д., Поліщук Г.М.,
Степаненко Л.А.

Заслухавши запит депутатів Богайчука І.Д., Поліщук Г.М., Степаненко Л.А. до районної державної адміністрації щодо сприяння у вирішенні питання безкоштовного харчування учнів 1- 4 класів та дітей із малозабезпечених сімей, керуючись п.7 ст. 49 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні", ст.ст. 66, 67 Регламенту роботи районної ради, районна рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Запит депутатів Богайчука І.Д., Поліщук Г.М., Степаненко Л.А. до районної державної адміністрації щодо сприяння у вирішенні питання безкоштовного харчування учнів 1- 4 класів та дітей із малозабезпечених сімей прийняти як депутатський запит.

2. Районній державній адміністрації (Дудар О.М.) вирішити підняте питання та надати відповідь депутатам і районній раді до 10 січня 2016 року.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради з гуманітарних питань, соціального захисту населення, законності, регламенту, депутатської етики та місцевого самоврядування, з питань бюджету та комунальної власності ( Степаненко Л.А.).

 

Голова ради                                                                        С.М.Марценюк

Ви тут: Головна Документи Рішення 2 сесія VII скликання Про депутатський запит Богайчука І.Д., Поліщук Г.М., Степаненко Л.А.