Про депутатський запит Мачуги Н.В.

trizyb1

 

 

 

 

                                              АНДРУШІВСЬКА РАЙОННА РАДА
                                                    ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                                              Р І Ш Е Н Н Я


Друга сесія Сьомого скликання
від 25 грудня 2015 року № 31

Про депутатський запит
Мачуги Н.В.

Заслухавши запит депутата Мачуги Н.В. про підняття клопотання перед обласною радою, Головним управлінням Національної поліції в Житомирській області щодо встановлення «лежачих поліцейських» перед пішохідними переходами та відповідних дорожних знаків на трасі Житомир – Сквира в селі Волиця, а також відновлення роботи посту ДАІ в населеному пункті, керуючись п.7 ст. 49 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні", ст.ст. 66, 67 Регламенту роботи районної ради, районна рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Запит депутата Мачуги Н.В. про підняття клопотання перед обласною радою, Головним управлінням Національної поліції в Житомирській області щодо встановлення «лежачих поліцейських» перед пішохідними переходами та відповідних дорожних знаків на трасі Житомир – Сквира в селі Волиця, а також відновлення роботи посту ДАІ в населеному пункті прийняти як депутатський запит.

2. Виконавчому апарату районної ради направити клопотання до Житомирської обласної ради та Національної поліції в Житомирській області.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з гуманітарних питань, соціального захисту населення, законності, регламенту, депутатської етики та місцевого самоврядування ( Степаненко Л.А.).

 

Голова ради                                                                      С.М.Марценюк

Ви тут: Головна Документи Рішення 2 сесія VII скликання Про депутатський запит Мачуги Н.В.