Про суспільно - політичну ситуацію

trizyb1

 

                                               АНДРУШІВСЬКА РАЙОННА РАДА
                                                   ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                                              Р І Ш Е Н Н Я

Двадцята позачергова сесія                                                               Шостого скликання

від 28 лютого 2014 року

Про суспільно -
політичну ситуацію

Заслухавши інформацію голови фракції «Батьківщина» В.В.Костика про суспільно-політичну ситуацію, районна рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Інформацію голови фракції «Батьківщина» В.В.Костика про суспільно-політичну ситуацію взяти до відома.

2. Прийняти Звернення до силових структур та громадян району (Додається).

3. Опублікувати Звернення в районній газеті «Новини Андрушівщини».

Заступник голови
районної ради                                                                              В.Б.Шпаківський

 

                             Звернення депутатів Андрушівської районної ради
                                    до силових структур та громадян району

Ми, депутати районної ради, стурбовані подіями в окремих регіонах України, що призвели до порушення громадянського спокою та загрози територіальній цілісності нашої держави. Сьогодні будь – які необережні слова, а тим більше непродумані дії можуть розпалити полум'я братовбивчої війни.
Звертаємося до наших земляків - військовослужбовців та співробітників Міністерства внутрішніх справ забезпечити виконання свого основного обов'язку - захист національної безпеки та безпеку життєдіяльності людей.
Закликаємо кожного мешканця району до самоорганізації та самодисципліни. Ми маємо зберігати спокій, утриматись від нагнітання, гострих оцінок ситуації, яка склалась у державі. Не сіяти страх і паніку.
Житомирщина – регіон Жита і миру, і всі хвилі потрясінь, які коли – не будь мали місце в історії нашої держави, навчили нас сприймати ситуацію спокійно і розсудливо, займати виважену позицію, аби досягнути найголовнішого – збереження життя і здоров'я наших громадян.
Ми рішуче засуджуємо всі прояви ворожнечі і насильства, будь – які спроби розпалити в суспільстві полум'я громадянської війни. Всі ми разом повинні присікати і засуджувати тих, хто до цього прагне. Під загрозою територіальна цілісність держави. І збереження українських кордонів, миру і злагоди в суспільстві – обов'язок кожного громадянина України.
Ми вважаємо неправомірними і агресивними спроби російської влади переступити межу між миром і війною, нав'язати нашій суверенній державі свої правила і свої умови щодо того, як нам жити і працювати у власній державі.
Закликаємо всі політичні сили, релігійні та громадські організації району згуртуватись з метою недопущення розколу країни.
Українське суспільство зробило свій вибір. Ми хочемо жити і працювати у демократичній розвиненій країні, мати справедливу владу, яка служитиме інтересам громадян, а не навпаки.

Ви тут: Головна Документи Рішення 20 сесія VI скликання Про суспільно - політичну ситуацію