Про хід виконання Програми соціального і економічного розвитку Андрушівського району на 2017 рік в галузі освіти

 

 

 

АНДРУШІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

Двадцята  сесія                                                                  Сьомого скликання

від 22 грудня  2017 року        № 1

 

Про хід виконання  Програми

соціального і економічного

розвитку Андрушівського району

на 2017 рік в галузі освіти

 

              Заслухавши інформацію начальника відділу освіти райдержадміністрації Ковальчук Л.В. про хід виконання  Програми соціального і економічного розвитку Андрушівського району на 2017 рік в галузі освіти, врахувавши рекомендації постійної комісії з  питань бюджету та комунальної власності, районна рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 1. Інформацію начальника відділу освіти райдержадміністрації Ковальчук Л.В. про хід виконання  Програми соціального і економічного розвитку Андрушівського району на 2017 рік в галузі освіти взяти до відома.

 2.Відділу освіти райдержадміністрації (Ковальчук Л.В.), виконавчим органам місцевого самоврядування забезпечити  виконання заходів розділу «Розвиток освіти» Додатку 1 «Основні напрями діяльності та заходи по їх реалізації у 2017 році» Програми економічного і соціального розвитку Андрушівського району на 2017 рік.

 3.Управлінню фінансів райдержадміністрації (Суботенко Н.О.) спрямувати фінансові ресурси в межах можливостей районного бюджету на виконання Програми.

 4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та комунальної власності (Рудюк П.М.).

 Голова ради                                                                                 О.В. Осадчук

Ви тут: Головна Документи Рішення 20 сесія VII скликання Про хід виконання Програми соціального і економічного розвитку Андрушівського району на 2017 рік в галузі освіти