Про стан виконання в районі вимог законів України та нормативно- правових актів щодо соціального захисту населення

trizyb1

 

 

                                                                                  АНДРУШІВСЬКА РАЙОННА РАДА
                                                                                       ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                                                                                    Р І Ш Е Н Н Я

Двадцять друга сесія                                                                                  Шостого скликання

від 16 травня 2014 року

Про стан виконання в районі вимог
законів України та нормативно-
правових актів щодо соціального
захисту населення

Заслухавши відповідно до ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» інформацію начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації А.М.Балюк про стан виконання в районі вимог законів України та нормативно-правових актів щодо соціального захисту населення, врахувавши рекомендації постійної комісії з гуманітарних питань та соціального захисту населення , районна рада
В И Р І Ш И Л А:
1. Інформацію начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації А.М.Балюк про стан виконання в районі вимог законів України та нормативно-правових актів щодо соціального захисту населення взяти до відома.
2. Районній державній адміністрації, управлінню праці та соціального захисту населення, органам виконавчої влади на місцях забезпечити виконання законів України та нормативно – правових актів щодо соціального захисту населення.
3. Прийняти Звернення до обласної ради та Верховної Ради України щодо безкоштовного проїзду громадян, які згідно чинного законодавства мають право на таку пільгу (додається).
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з гуманітарних питань та соціального захисту населення (Осадчук О.В.)

 

Голова ради                                                                                       В.В.Костик

 

Звернення
депутатів Андрушівської районної ради Житомирської області
до обласної ради та Верховної Ради України щодо безкоштовного проїзду громадян, які згідно чинного законодавства мають право на таку пільгу

Протягом останніх років в Андрушівському районі зростає соціальна напруга та гостро стоїть питання щодо забезпечення безкоштовного проїзду пільгових категорій громадян.
Так, у 2011 році з державного бюджету відшкодовано автоперевізникам за перевезення пільгових категорій громадян 487316 гривень, в 2012 році – 212349 гривень, в 2013 році – 121843 гривні, що не покриває збитки перевізника (відшкодування становить 36.1 % від фактичного нарахування перевізника) та не дає можливості забезпечити пільговим проїздом усіх громадян , які згідно чинного законодавства мають право на таку пільгу. Це в свою чергу призводить до незадоволення та постійних скарг пільгових категорій громадян.
Ми, депутати Андрушівської районної ради, звертаємося з пропозицією внести зміни до чинного законодавства у сфері соціального захисту населення:
- Обмежити кількість поїздок для пільгових категорій ;
- Запровадити монетаризацію пільги на безкоштовний проїзд деяким категоріям громадян та запровадити надання цій категорії адресної допомоги для відновлення соціальної справедливості щодо рівної можливості доступу до отримання пільг усіма категоріями громадян.
Просимо депутатів Житомирської обласної ради підтримати наше звернення, а також до вирішення питання про внесення змін до чинного законодавства, допомогти зняти соціальну напругу в районі , збільшивши суму субвенції з державного бюджету на компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян.
Звернення прийнято на двадцять другій сесії Андрушівської районної ради шостого скликання 16 травня 2014 року.

За дорученням депутатів
Андрушівської районної ради
Житомирської області

Голова ради                                                                                                В.В.Костик

Головне меню

Ви тут: Головна Документи Рішення 22 сесія VI скликання Про стан виконання в районі вимог законів України та нормативно- правових актів щодо соціального захисту населення