Звіт голови районної ради за звітний період з травня 2017 року по серпень 2018 року

trizyb1

                         АНДРУШІВСЬКА РАЙОННА РАДА
                                ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                                       Р І Ш Е Н Н Я

Двадцять третя сесія                                                   Сьомого скликання

від 17 серпня 2018 року № 1

Звіт голови районної ради
за звітний період з травня
2017 року по серпень 2018 року

Заслухавши відповідно до пп.17 п.6 ст.55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» звіт голови районної ради О.В.Осадчука за звітний період з травня 2017 року по серпень 2018 року, районна рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Звіт голови районної ради О.В.Осадчука за звітний період з травня 2017 року по серпень 2018 року взяти до відома (додається).

Голова ради                                                  О.В.Осадчук

                                    Рішення не прийняте

                                                              ЗВІТ
                                   голови районної ради Осадчука О.В.
             про роботу за період з травня 2017 року по серпень 2018 року

Шановні депутати і запрошені!

Минуло більше року з того дня, як Ви довірили мені посаду голови районної ради. Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» передбачено щорічний звіт голови районної ради про свою діяльність та діяльність ради в цілому.
Районна рада, як колегіальний орган, представляє спільні інтереси територіальних громад сіл, селища та міста Андрушівського району. Тому все, що зроблено за звітний період, є результатом колективної праці кожного депутата, постійних комісій, президії районної ради, сесійної діяльності, роботи виконавчого апарату районної ради, співпраці з районною державною адміністрацією, міською, селищною та сільськими радами, керівниками підприємств, установ та громадськості району.
За рік, що минув, депутатський корпус підтвердив здатність працювати як єдиний механізм, продуктивно знаходити виважені шляхи вирішення проблем та прийняття конструктивних рішень.
Як голова районної ради, я прагнув щоб рада якомога ефективніше виконувала покладені на неї обов'язки, послідовно діяла у межах Конституції України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», інших нормативно-правових актів, регламенту роботи районної ради, із врахуванням інтересів територіальних громад.
Основною формою роботи районної ради завжди було і є проведення пленарних засідань ради та засідань постійних комісій.
За період роботи з 16.05.2017 по 17.08.2018 року проведено 8 пленарних засідань, де розглянуто 145 питань. По кожному з них прийнято відповідні рішення.
Всі питанння, розглянуті на сесіях районної ради, опрацьовано у постійних комісіях.
Три постійні комісії районної ради за звітний період провели 25 засідань, де розглянуто понад 294 питання, з них 221 - комісією з питань бюджету та комунальної власності - голова комісії Рудюк П.М., 50 - комісією з гуманітарних питань, соціального захисту населення, законності, регламенту, депутатської етики та місцевого самоврядування - голова комісії Степаненко Л.А. та 23 - комісією з питань промисловості, агропромислового комплексу, транспорту, зв'язку, земельних відносин та соціального розвитку села - голова комісії Маніхровський В.С., за результатами роботи яких винесено ряд висновків та рекомендацій.
У практику роботи районної ради, постійних комісій увійшло здійснення контролю за станом виконання цільових районних програм, затверджених рішеннями ради. На сьогоднішній день в районі діє 34 галузеві програми.
З питань спільної власності територіальних громад району за звітний період підготовлено і прийнято до розгляду на сесіях районної ради 47 рішень, 59 питань розглянуто на засіданнях постійних комісій, затверджено 15 розпоряджень голови районної ради.
Одними із суттєвих питань в управлінні майном спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району у звітному періоді було проведення реформування комунального підприємства «Редакція районної газети «Новини Андрушівщини» в приватне підприємство та реформування районного закладу охорони здоров'я первинного рівня – Центру первинної медико-санітарної допомоги в комунальне некомерційне підприємство.
Для поліпшення умов навчання дітей з особливими освітніми потребами у загальноосвітніх навчальних закладах, районною радою створено комунальну установу «Андрушівський інклюзивно-ресурсний центр». Затверджено Статут.
За звітний період районною радою переглянуто та внесено зміни до Статутів 6-ти суб'єктів господарювання спільної власності територіальних громад району. Заслухано звіти 5-ти керівників про результати діяльності комунальних підприємств, установ, закладів.
Було приділено значну увагу щодо здійснення реєстрації речових прав на нерухоме майно та земельні ділянки під об'єктами Андрушівської районної ради, Андрушівської центральної районної лікарні, Андрушівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, окремі об'єкти Андрушівської районної дитячо-юнацької спортивної школи.
Розпочато активну роботу щодо виготовлення відповідних документів та реєстрації права власності на об'єкти нерухомого майна всіх закладів освіти які перебувають у спільній комунальній власності.
За вказаний період підготовлено та проведено 10 засідань робочої групи з питань оренди майна на яких розглянуто 23 питання щодо надання дозволів на укладення та переукладення договорів оренди нерухомого та іншого індивідуально визначеного майна.
На звітну дату, на умовах оренди, використовується 21 об'єкт комунальної власності. Суб'єктами господарювання укладено 60 договорів оренди нерухомого та індивідуально визначеного майна спільної власності територіальних громад району в більшості з яких орендарями виступають бюджетні організації. Орендована площа складає – 6,2 тис.кв.м. в т.ч. суборенда – 1,4тис.кв.м. Протягом ІІ півріччя 2017 року та І півріччя 2018 року надходження від оренди балансоутримувачам майна спільної комунальної власності склали майже 200 тис.грн., з них спрямовано до бюджету близько 47 тис.грн.
Завдячуючи активній роботі депутатського корпусу, прийнято ряд рішень по виділенню значних сум коштів, які надали змогу досягти вагомих результатів щодо проведення заходів, спрямованих на підтримання в належному стані об'єктів спільної власності територіальних громад району, змінити їх «обличчя», покращити матеріально-технічну базу.
В будівлі районного будинку культури замінено вікна та двері, проведено поточний ремонт приміщень.
У приміщеннях спорткомплексу Андрушівської районної дитячо-юнацької спортивної школи по вулиці Ярослава Мудрого повністю відремонтовано та відновлено роботу душової, встановлено бойлери, замінено вікна і двері на енергозберігаючі. В даний час здійснюються організаційні заходи з виготовлення проекту відведення земельної ділянки у постійне користування.
Для відновлення системи опалення в приміщенні комунального підприємства «Андрушівська центральна районна аптека №48» було придбано газовий котел та обладнання до нього. Здійснено заміну вхідних дверей в аптеці №50 смт. Червоне.
На об'єктах Андрушівської районної ради виконано капітальний ремонт покрівлі на будівлі гаражів, виготовлено проект відведення земельної ділянки у постійне користування.
Комунальним підприємством «Дитячий оздоровчий заклад «Чайка» в звітному періоді завершено поточний ремонт коридорів та фойє першого поверху І корпусу, проведено капітальний ремонт туалету в їдальні та поточний ремонт двох залів їдальні, проведено просочування дерев'яних конструкцій 4-х спальних корпусів, зроблено заміну вікон на металопластикові, придбано електроплиту, холодильну шафу та кухонні столи.
В закладах охорони здоров'я первинного та вторинного рівня продовжують створюватись належні умови для пацієнтів та медичних працівників.
В Андрушівській центральній районні лікарні проведено поточні ремонти інфекційного, хірургічного відділень, кабінетів поліклініки, підсобних і технічних приміщень. Замінено вікна та двері у відділенні анестезіологіі та інтенсивної терапії. Зроблено ремонт покрівлі над приміщенням денного стаціонару. Придбано ще одне службове житло для лікуючих лікарів установи. В даний час проводяться роботи по капітальному ремонту теплотраси.
Для Центру первинної медико-санітарної допомоги придбано 2 автомобілі - ЗАЗ Сенс 2017 р.в., 5 одиниць комп'ютерної техніки. Проведено поточний ремонт та замінено вікна на металопластикові денного стаціонару.
Проведено поточний ремонт, замінено вікна на металопластикові та всі двері, здійснено благоустрій території ФП с. Гарапівка. Для Гальчинської АЗПСМ було придбано комп'ютерну техніку, м'який інвентар, меблі та покриття для підлоги.
Крім того, з метою покращення доступності придбання медикаментів для лікування та надання невідкладної допомоги, в стаціонарі ЦРЛ запрацював цілодобовий аптечний пункт комунального підприємства «Андрушівська центральна районна аптека №48».
В закладах освіти спільної комунальної власності району продовжується робота по створенню комфортних умов для навчання, виховання та розвитку учнів.
Так, в Андрушівській гімназії здійснено реконструкцію даху (з м'якої покрівлі на шатрову) однієї з шкільних будівель, поточний ремонт тротуарів та доріжок.
Проведено поточний ремонт покрівлі, замінено вікна та двері на металопластикові в Андрушівській ЗОШ І-ІІІ ст. №1. В даний час продовжується ремонт балконів.
Завершено капітальний ремонт покрівлі будівлі Степківської ЗОШ І-ІІІ ст.
Проведено капітальний ремонт даху їдальні та поточний ремонт електромережі Антопільської ЗОШ І-ІІ ст.
Придбано твердопаливний котел для Любимівської ЗОШ І-ІІ ст. та два газові котли для Антопільської ЗОШ І-ІІ ст.
Проведено реконструкцію комерційного вузла обліку газу котельні Новоівницької ЗОШ І-ІІІ ст.
Придбано обладнання для спортивного майданчика Бровківської ЗОШ І-ІІІ ст.
На перспективу залишається виконання ще досить значного об'єму робіт. Це й завершення досить масштабного капітального ремонту теплотраси та здійснення благоустрою з укладенням асфальтового покриття на території центральної районної лікарні, це й капітальний ремонт системи опалення з заміною газових котлів на нові в адмінбудівлі районної ради, заміна вікон на енергозберігаючі в Андрушівській гімназії та Міньковецькій ЗОШ І-ІІ ст., заміна даху на будівлі Волицької ЗОШ І-ІІ ст. та на частині будівлі Старокотельнянської гімназії, облаштування огорожі та спортмайданчику на території спорткомплексу ДЮСШ, виконання робіт по облаштуванню засобами дистанційної передачі даних обліку газу в котельнях загальноосвітніх шкіл, здійснення організаційно-правових заходів для реєстрації права власності на об'єкти нерухомого майна Центру первинної медико-санітарної допомоги.
Районна рада працює за принципами публічності, прозорості та відкритості, керуючись у своїй діяльності законами України "Про доступ до публічної інформації", "Про інформацію" та іншими законодавчими актами.
На виконання вимог Закону України "Про доступ до публічної інформації" основними інструментами для висвітлення діяльності районної ради та забезпечення доступу до публічної інформації є офіційний веб-сайт, стенди районної ради, які постійно оновлюються.
Питання, що вносяться на розгляд сесій районної ради, своєчасно розміщуються на інтернет-сторінці та на стендах, а тому депутати мають змогу знайомитися з проектами рішень та довідковими матеріалами до них, належно готуватися до пленарних засідань. Після завершення сесій усі рішення районної ради обов'язково оприлюднюються у визначені терміни.
Крім того, в день сесії обов'язково публікуються результати поіменного голосування по всіх рішеннях, які розглядалися в сесійній залі.
Згідно із статтею 58 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» здійснення районною радою повноважень забезпечує виконавчий апарат районної ради. Протягом звітного періоду працівники виконавчого апарату належним чином здійснювали покладені на них обв'язки по забезпеченню діяльності районної ради, її постійних комісій, забезпечували взаємодію з органами виконавчої влади, міською, селищною і сільськими радами, їх посадовими особами, надавали при необхідності консультативно-методичну допомогу.
Є взаємодія працівників виконавчого апарату та депутатського корпусу в питанні підготовки пленарних засідань і засідань постійних комісій, відпрацюванні проектів рішень.
Надавалася інформаційно-методична допомога більш ніж 50 депутатам районної та сільських рад щодо заповнення та подання електронних декларацій.
В звітному періоді мною видано у міжсесійний період 91 розпорядження.
Відповідно до угоди між районної радою та міською, селищною об'єднаною територіальною громадою, сільськими радами протягом звітного періоду було надано практичну, методичну, організаційну допомогу сільським радам по організації проведення сесій, комісій, впорядкуванні відповідної документації. Також було проведено 5 семінарів з головами місцевих рад, на яких розглядалися нагальні проблемні питання. Організовано та проведено виїзний семінар на базі Павелківської сільської ради, а також виїзний семінар секретарів сільських рад на базі Новоівницької сільської ради. Представники районної ради неодноразово брали участь в роботі сесій місцевих рад, загальних зборах громадян, громадських заходах.
У звітному періоді я брав участь в роботі сесій обласної ради, засіданнях Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної ради. Також неодноразово відвідував робочі наради, що відбувалися на рівні області.
Важливим питанням у роботі районної ради є робота зі зверненнями громадян. Робота була спрямована на забезпечення реалізації конституційних прав громадян на звернення, а також попередження надходжень звернень громадян у вищі інстанції.
Протягом звітного періоду до районної ради надійшло 403 звернення. На особистому прийомі громадян мною прийнято 133 громадянина. В основному жителі району порушували такі питання як: надання матеріальної допомоги, соціального захисту, врегулювання земельних відносин та ін..
Відповідно до рішення чотирнадцятої сесії районної ради сьомого скликання від 10 березня 2017 року № 9 для забезпечення виконання депутатських повноважень депутатами районної ради на 2017 рік було затверджено 132,0 тис.грн., для забезпечення виконання повноважень головою ради – 30,0 тис.грн. Використано в 2017 році на ці цілі 161,0 тис.грн.
Протягом 2017 року надійшло 176 заяв від громадян Андрушівського району на надання матеріальної допомоги, які були задоволені. З поданих заяв – 120 звернень було на придбання ліків та лікування на загальну суму 113,500 тис.грн та на вирішення соціально-побутових проблем зареєстровано 56 заяв на суму 47,5 тис.грн.
Відповідно до рішення двадцять першої сесії районної ради сьомого скликання від 02 березня 2018 року № 14 для забезпечення виконання депутатських повноважень депутатами районної ради на 2018 рік було затверджено 660,0 тис.грн, для забезпечення виконання повноважень головою ради – 50,0 тис.грн. Використано на ці цілі з початку року 486,5 тис.грн.
З початку року до районної ради надійшло 213 заяви від громадян району про надання матеріальної допомоги, які були задоволені. З числа поданих заяв 195 звернень щодо надання матеріальної допомоги на лікування, оперативне лікування та придбання ліків на загальну суму 445,5 тис.грн та 18 заяв по питанню скрутного фінансового становища для вирішення побутових проблем. Такі заяви профінансовані на суму 41,0 тис.грн.
До числа важливих напрямків роботи належить навчання посадових осіб місцевого самоврядування району. З цією метою використовувалися можливості обласного Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів, де більшість занять проводилося за участю представників обласної ради. У звітному році у Центрі навчалися 9 представників органів місцевого самоврядування (сільські голови, секретарі, бухгалтери, землевпорядники сільських рад), які набули відповідних знань для подальшої роботи.
Звичайно є проблеми. Не все заплановане вдалося реалізувати. Але сподіваюсь, що ми спільно працюватимемо на благо громади, щоб вирішувати найважливіші питання соціально-економічного розвитку району. Адже тільки співпраця і солідарна відповідальність перед людьми, за підтримки громади, є запорукою подальшого розвитку району та поліпшення добробуту його мешканців.
Підводячи риску, я ще раз хочу подякувати депутатам районної ради, які ефективно працюють у депутатських комісіях, фракціях, групах, сільським, селищній, міській радам, апарату районної ради, райдержадміністрації, всім тим, хто доклав своїх зусиль для забезпечення злагодженої роботи районної ради, підвищуючи тим самим авторитет органів місцевого самоврядування.

Ви тут: Головна Документи Рішення 23 сесія VII скликання перше засідання Звіт голови районної ради за звітний період з травня 2017 року по серпень 2018 року