П Р О Т О К О Л № 24 від 17 серпня 2018 року

                      АНДРУШІВСЬКА РАЙОННА РАДА
                          ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                               П Р О Т О К О Л № 24
                              (І пленарне засідання)

Двадцять третьої сесії                                           VII скликання
                                                                        17 серпня 2018 року
                                                                            м. Андрушівка
Загальний склад ради 34
Усього обрано депутатів 34
Присутніх на сесії 24 (список додається)
Запрошених 28 (список додається)

Перше пленарне засідання двадцять третьої сесії районної ради сьомого скликання відкрив і вів голова районної ради О.В.Осадчук

СЛУХАЛИ: Про обрання секретаріату.
Пропозицію внесла депутат Степаненко Людмила Анатоліївна
1. Поліщук Галина Миколаївна
2. Юянець Петро Володимирович

ВИРІШИЛИ: Обрати секретаріат у складі двох чоловік:
1. Поліщук Галина Миколаївна
2. Юянець Петро Володимирович

«за» – 24 «проти» - 0 «утр» - 0

СЛУХАЛИ: Про дообрання члена лічильної комісії замість відсутньої Суліми Ірини Михайлівни.
Пропозицію вніс депутат Богайчук Ігор Дмитрович
1. Костик Віктор Васильович

ВИРІШИЛИ: Обрати членом лічильної комісії
1. Костик Віктор Васильович
(Костик В.В. не голосував)

«за» – 23 «проти» - «утр» -

Склад лічильної комісії
1. Горкун Володимир Іванович
2. Маніхровський Василь Степанович
3. Костик Віктор Васильович
СЛУХАЛИ: Про порядок денний сесії:

1. Звіт голови районної ради за звітний період з червня 2017 року по серпень 2018 року.
Інформує: О.В.Осадчук – голова районної ради
2. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І півріччя 2018 року.
Інформує: Н.О.Суботенко – начальник управління фінансів РДА

3. Про затвердження розпоряджень голови районної державної адміністрації
Інформує: Н.О.Суботенко – начальник управління фінансів РДА

4. Про звіт голови постійної комісії з гуманітарних питань, соціального захисту населення, законності, регламенту, депутатської етики та місцевого самоврядування.
Інформує:Л.А.Степаненко – голова комісії

5. Про хід виконання районної Програми «Питна вода району на 2006-2020 роки»
Інформує: Ю.М.Струць– зав. сектором архітектури, містобудування та ЖКГ РДА

6. Про хід виконання районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2014-2018 роки.
Інформує: Л.В.Ковальчук – начальник відділу освіти РДА

7. Про внесення змін до районної Комплексної програми соціального захисту інвалідів, ветеранів війни та праці, пенсіонерів та незахищених верств населення Андрушівського району на 2016-2018 роки.
Інформує: А.М.Балюк – начальник управління праці та соціального захисту населення РДА

8. Про внесення змін до Переліку об'єктів, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селища, міста Андрушівського району.
Інформує: М.М.Ляшук – заступник голови районної ради

9. Про внесення змін до рішення сьомої сесії районної ради сьомого скликання від 25.05.2016 року №14 «Про встановлення розміру орендної плати».
Інформує: М.М.Ляшук – заступник голови районної ради

10. Про внесення змін до рішення тринадцятої сесії районної ради сьомого скликання від 16.12.2016 року №4 «Про надання згоди на переукладення договору оренди нерухомого майна та встановлення розміру орендної плати»
Інформує: М.М.Ляшук – заступник голови районної ради

11. Про комунальну установу «Андрушівський інклюзивно-ресурсний центр» Андрушівської районної ради Житомирської області.
Інформує: Л.В.Ковальчук – начальник відділу освіти РДА

12. Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу освіти, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селища, міста району.
Інформує: Л.В.Ковальчук – начальник відділу освіти РДА

13. Про оголошення конкурсу на посаду директора комунальної установи «Андрушівський інклюзивно-ресурсний центр» Андрушівської районної ради Житомирської області.
Інформує: Л.В.Ковальчук – начальник відділу освіти РДА

14. Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельних ділянок.
Інформує: П.В.Масира – начальник відділу у Андрушівському районі Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області

15. Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.
Інформує: Н.О.Суботенко – начальник управління фінансів РДА

16. Про підтримку звернення депутатів обласної ради до Президента України, Голови Верховної Ради України та Премєр-міністра України щодо підтримки незаконно ув'язнених патріотів.
Інформує: М.М.Ляшук – заступник голови районної ради

17. Про підтримку звернення депутатів Тальнівської районної ради Черкаської області до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, народних депутатів України Бобова Г.Б., Ничипоренка В.М., Яценка А.В. щодо впровадження реформ в галузях освіти та медицини.
Інформує: М.М.Ляшук – заступник голови районної ради

18. Про відповідь на депутатський запит Мриглод Л.В.
Інформує: М.М.Ляшук – заступник голови районної ради

19. Різне.

Осадчук О.В. – голова районної ради, поставив на голосування взяти порядок денний за основу

«за» - 24 «проти» - 0 «утр» - 0

Осадчук О.В. – голова районної ради, за пропозицією постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності поставив на голосування про внесення питання до порядку денного «Про підтримку звернення депутатів Житомирської обласної ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо виділення додаткової дотації».

«за» - 24 «проти» - 0 «утр» - 0

Осадчук О.В. – голова районної ради, поставив на голосування пропозицію постійної комісії з гуманітарних питань соціального захисту населення, законності, регламенту, депутатської етики та місцевого самоврядування про внесення до порядку денного питання «Про внесення змін до рішення двадцять другої сесії районної ради від 24.05.2018 року №22 «Про організацію ведення самостійного бухгалтерського обліку в навчальних закладах Андрушівського району»

Рудюк П.М. – депутат районної ради поцікавився чому не розданий проект рішення депутатам

Степаненко Л.А. – голова постійної комісії з гуманітарних питань соціального захисту населення, законності, регламенту, депутатської етики та місцевого самоврядування пояснила депутатам, що комісія рекомендує це питання включити до порядку денного, і прийняти рішення відтермінувати до січня 2019 року, для того щоб мати змогу детально вивчити та вирішити всі фінансові питання.

Рудюк П.М. – депутат районної ради, цією рекомендацією ми не виконуємо рішення попередньої сесії, сьогодні знову це питання розглядали на комісії з питань бюджету та комунальної власності, відділом освіти не проводиться реформування бухгалтерії, нічого не робиться, тому не потрібно вносити це питання в порядок денний, нехай виконують рішення попередньої сесії

Осадчук О.В. – голова районної ради, поставив на голосування пропозицію постійної комісії з гуманітарних питань соціального захисту населення, законності, регламенту, депутатської етики та місцевого самоврядування внести до порядку денного питання «Про внесення змін до рішення двадцять другої сесії районної ради від 24.05.2018 року №22 «Про організацію ведення самостійного бухгалтерського обліку в навчальних закладах Андрушівського району»
«за» -6 «проти» - 14 «утр» - 4

Осадчук О.В. – голова районної ради, поставив на голосування пропозицію постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності внести до порядку денного питання «Про внесення змін до статуту Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Андрушівської районної ради».

«за» -24 «проти» -0 «утр» -0

Осадчук О.В. – голова районної ради, за пропозицією постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності поставив на голосування про внесення питання до порядку денного «Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати при здійсненні будівництва»

«за» -24 «проти» -0 «утр» -0

Курсон К. І. – голова РДА, звернула увагу депутатів на питання № 17 «Про підтримку звернення депутатів Тальнівської районної ради Черкаської області до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, народних депутатів України Бобова Г.Б., Ничипоренка В.М., Яценка А.В. щодо впровадження реформ в галузях освіти та медицини» та внесла пропозицію зняти з порядку денного дане питання, тому що дане звернення стосується виключно фінансування галузі освіти та медицини Тальнівського району, на сьогоднішній день у нашому районі фінансування проводиться, якщо у нас виникне подібна ситуація то ми зможемо прийняти власне звернення

Осадчук О.В. – голова районної ради, зауважив, що у нашому районі також не вистачає коштів на проведення реформ в галузі медицини, по галузі освіти питання стоїть аналогічне, коштів не вистачає, це питання всієї України

Осадчук О.В. – голова районної ради, поставив на голосування пропозицію Курсон К.І. про виключення з порядку денного питання «Про підтримку звернення депутатів Тальнівської районної ради Черкаської області до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, народних депутатів України Бобова Г.Б., Ничипоренка В.М., Яценка А.В. щодо впровадження реформ в галузях освіти та медицини»

«за» -17 «проти» -5 «утр» -1

Курсон К.І. – голова РДА, звернула увагу на те, що на засіданні постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності розглянули лист відділу освіти «Про зміни до статутів загальноосвітніх навчальних закладів району» це питання не внесено в порядок денний сесії

Осадчук О.В. – голова районної ради, пояснив що такий лист в районну раду не надходив, і дане питання не може бути включено до порядку денного сесії, у нас в районі дев'ять шкіл не внесли зміни до статутів, без внесення змін до статутів керівниками навчальних закладів це питання вирішувати ми не маємо юридичного права

Ковальчук Л.В. – начальник відділу освіти РДА, пояснила депутатам що згідно нового Закону України «Про загальну середню освіту» статті 43 пункту 5 розділу 8 чітко сказано, що за рішенням керівника вирішується питання ведення фінансового обліку або самостійно або через централізовану бухгалтерію у дев'яти шкіл району у статути не внесений даний пункт, це питання буде вирішено в найближчий час

Ананченко Л.П. – депутат районної ради, запропонувала внести це питання до порядку денного і внести зміни до статутів, адже засновник тобто района рада має такі повноваження

Осадчук О.В. – голова районної ради, ми не можемо самі внести зміни до статутів без керівників навчальних закладів, районна рада затверджує статути, а не розробляє.

Хоменко В.А. – депутат районної ради, запропонував зобов'язати директорів шкіл привести статути навчальних закладів у відповідність згідно чинного законодавства

Богайчук І.Д. – депутат районної ради, звернув увагу на те що, що таким рішенням ми порушуємо Закон, згідно Закону ми не можемо зобов'язати керівника навчального закладу змінювати статут школи, адже все передбачено Законом про освіту, тільки керівник даного навчального закладу може вносити якісь зміни чи доповнення до статуту згідно своїх розпоряджень чи наказів

Осадчук О.В. – голова районної ради, поставив на голосування порядок денний в цілому

«за» -21 «проти» -0 «утр» -0

ВИРІШИЛИ: Затвердити такий порядок денний:
1. Звіт голови районної ради за звітний період з червня 2017 року по серпень 2018 року.
Інформує: О.В.Осадчук – голова районної ради
2. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І півріччя 2018 року.
Інформує: Н.О.Суботенко – начальник управління фінансів РДА

3. Про затвердження розпоряджень голови районної державної адміністрації
Інформує: Н.О.Суботенко – начальник управління фінансів РДА

4. Про звіт голови постійної комісії з гуманітарних питань, соціального захисту населення, законності, регламенту, депутатської етики та місцевого самоврядування.
Інформує:Л.А.Степаненко – голова комісії

5. Про хід виконання районної Програми «Питна вода району на 2006-2020 роки»
Інформує: Ю.М.Струць – зав. сектором архітектури, містобудування та ЖКГ РДА

6. Про хід виконання районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2014-2018 роки.
Інформує: Л.В.Ковальчук – начальник відділу освіти РДА

7. Про внесення змін до районної Комплексної програми соціального захисту інвалідів, ветеранів війни та праці, пенсіонерів та незахищених верств населення Андрушівського району на 2016-2018 роки.
Інформує: А.М.Балюк – начальник управління праці та соціального захисту населення РДА

8. Про внесення змін до Переліку об'єктів, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селища, міста Андрушівського району.
Інформує: М.М.Ляшук – заступник голови районної ради

9. Про внесення змін до рішення сьомої сесії районної ради сьомого скликання від 25.05.2016 року №14 «Про встановлення розміру орендної плати».
Інформує: М.М.Ляшук – заступник голови районної ради

10. Про внесення змін до рішення тринадцятої сесії районної ради сьомого скликання від 16.12.2016 року №4 «Про надання згоди на переукладення договору оренди нерухомого майна та встановлення розміру орендної плати»
Інформує: М.М.Ляшук – заступник голови районної ради

11. Про комунальну установу «Андрушівський інклюзивно-ресурсний центр» Андрушівської районної ради Житомирської області.
Інформує: Л.В.Ковальчук – начальник відділу освіти РДА

12. Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу освіти, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селища, міста району.
Інформує: Л.В.Ковальчук – начальник відділу освіти РДА

13. Про оголошення конкурсу на посаду директора комунальної установи «Андрушівський інклюзивно-ресурсний центр» Андрушівської районної ради Житомирської області.
Інформує: Л.В.Ковальчук – начальник відділу освіти РДА

14. Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельних ділянок.
Інформує: П.В.Масира – начальник відділу у Андрушівському районі Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області

15. Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.
Інформує: Н.О.Суботенко – начальник управління фінансів РДА

16. Про підтримку звернення депутатів обласної ради до Президента України, Голови Верховної Ради України та Премєр-міністра України щодо підтримки незаконно ув'язнених патріотів.
Інформує: М.М.Ляшук – заступник голови районної ради

17. Про підтримку звернення депутатів Тальнівської районної ради Черкаської області до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, народних депутатів України Бобова Г.Б., Ничипоренка В.М., Яценка А.В. щодо впровадження реформ в галузях освіти та медицини.
Інформує: М.М.Ляшук – заступник голови районної ради

18. Про відповідь на депутатський запит Мриглод Л.В.
Інформує: М.М.Ляшук – заступник голови районної ради

19. Про підтримку звернення депутатів Житомирської обласної ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо виділення додаткової дотації.

20. Про внесення змін до статуту Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Андрушівської районної ради.

21. Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати при здійсненні будівництва.

22. Про затвердження Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Андрушівської районної ради на 2018 рік.

23. Різне.

СЛУХАЛИ: 1. Звіт голови районної ради за звітний період з червня 2017 року по серпень 2018 року.
Інформує: О.В.Осадчук – голова районної ради

ВИРІШИЛИ: Рішення не прийнято
Результати поіменного голосування додаються
(Осадчук О.В. не голосував)

СЛУХАЛИ: 2. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І півріччя 2018 року.
Інформує: Н.О.Суботенко – начальник управління фінансів РДА

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.
(рішення додається)
Результати поіменного голосування додаються

СЛУХАЛИ: 3. Про затвердження розпоряджень голови районної державної адміністрації
Інформує: Н.О.Суботенко – начальник управління фінансів РДА

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.
(рішення додається)
Результати поіменного голосування додаються

Рудюк П.М. – депутат районної ради, вніс пропозицію змінити черговість розгляду питань порядку денного, а саме наступним розглянути питання під
№ 15 «Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік».

Осадчук О.В. – голова районної ради, поставив на голосування пропозицію депутата Рудюка П.М.

«за» - 18 «проти» -0 «утр» -0

СЛУХАЛИ: 4. Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.
Інформує: Н.О.Суботенко – начальник управління фінансів РДА

Осадчук О.В. – голова районної ради, поставив на голосування взяти проект рішення за основу
«за» - 18 «проти» -0 «утр» -0

Хоменко В.А. – депутат районної ради, вніс пропозицію додатково виділити кошти комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Андрушівської районної ради в сумі 100,0 тис.грн.

Курсон К.І. – голова райдержадміністрації, зауважила, що на сьогоднішній день в районному бюджеті відсутні такі кошти. Тому, внесла пропозицію виділити 30,0 тис.грн.

Осадчук О.В. – голова районної ради, поставив на голосування пропозицію Курсон К.І. про виділення 30,0 тис.грн.

«за» - 18 «проти» -0 «утр» -0

Осадчук О.В. – голова районної ради, поставив на голосування проект рішення
«Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік» з внесеними змінами в цілому

ВИРІШИЛИ: Прийняти рішення з даного питання.
(рішення додається)
Результати поіменного голосування додаються

Осадчук О.В. – голова районної ради, оголосив про закриття першого пленарного засідання у зв'язку із відсутністю кворуму.

Голова ради                                        О.В.Осадчук

Ви тут: Головна Документи Рішення 23 сесія VII скликання перше засідання П Р О Т О К О Л № 24 від 17 серпня 2018 року