Про передачу автотранспортного засобу

trizyb1

 

 

 

                                            АНДРУШІВСЬКА РАЙОННА РАДА
                                                ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                                        Р І Ш Е Н Н Я

Двадцять четверта сесія                                                    Шостого скликання

від 28 листопада 2014 року

Про передачу
автотранспортного засобу

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи клопотання комунального підприємства «Дитячий оздоровчий заклад «Чайка» Андрушівської районної ради» від 01.10.2014 №85, клопотання комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Андрушівської районної ради від 17.10.2014 №383, рекомендацію постійної комісії районної ради з питань бюджету та комунальної власності, районна рада
ВИРІШИЛА:
1. Передати безоплатно автомобіль САЗ – 3507 (самоскид), 1991 року випуску (реєстраційний номер №97-31 ЖИП, двигун №46087, первісна балансова вартість 13805 грн., інвентарний номер №181) з балансу комунального підприємства «Дитячий оздоровчий заклад «Чайка» Андрушівської районної ради» на баланс Комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Андрушівської районної ради та закріпити її на праві оперативного управління.
2. Комунальному підприємству «Дитячий оздоровчий заклад «Чайка» Андрушівської районної ради» (Горкун В.І.) здійснити передачу зазначеного майна відповідно до чинного законодавства та у місячний термін надати районній раді акт приймання-передачі.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету та комунальної власності (Казмірчук В.А.).

Голова ради                                                                        В.В.Костик

Головне меню

Ви тут: Головна Документи Рішення 24 сесія VI скликання Про передачу автотранспортного засобу