Про затвердження розпорядження голови районної державної адміністрації «Про укладення контракту з головним лікарем Андрушівської центральної районної лікарні »

trizyb1

 

 

 

 

 

                                    АНДРУШІВСЬКА РАЙОННА РАДА
                                      ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                               Р І Ш Е Н Н Я

 

Двадцять п'ята сесія                                                   Шостого скликання

від 23 січня 2015 року №12

Про затвердження розпорядження голови
районної державної адміністрації
«Про укладення контракту з головним
лікарем Андрушівської центральної
районної лікарні »

Відповідно до п.20 ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення про порядок управління об'єктами спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району, затвердженого рішенням п'ятої сесії районної ради шостого скликання від 08.04.2011, враховуючи рекомендації постійних комісій районної ради з гуманітарних питань та соціального захисту населення, з питань бюджету та комунальної власності, районна рада

В И Р І Ш И Л А:

Затвердити розпорядження голови районної державної адміністрації від 21 січня 2015 року № 3 -к «Про укладення контракту з головним лікарем Андрушівської центральної районної лікарні » (розпорядження додається).

 

Голова ради                                                                                         В.В.Костик

 

 

                                                АНДРУШІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
                                                                                 РОЗПОРЯДЖЕННЯ
                                                             голови районної державної адміністрації

від 21.01.2015 № 3-к

Про укладення контракту з
головним лікарем
Андрушівської
центральної районної лікарні

Відповідно до Розділу ІІІ абз. 9 ст. 16 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров'я»; постанови Кабінету Міністрів України від 16.10.2014 р. № 642 «Про затвердження Порядку укладення контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров'я та Типової форми контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров'я»; Положення про порядок управління об'єктами спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району, Типового контракту з керівником установи, організації, що є у спільній власності територіальних громад сіл, селища, міста району, затверджені рішенням п'ятої сесії районної ради шостого скликання від 08.04.2011 р. та враховуючи рекомендації постійних комісій Андрушівської районної ради з питань бюджету та комунальної власності від 21.01.2015 року, з гуманітарних питань та соціального захисту населення від 21.01.2015 року, погодження голови районної ради та в зв'язку з закінченням строку дії попереднього контракту:

1. Укласти контракт терміном на п'ять років з Ющинським Юрієм Віталійовичем – головним лікарем Андрушівської центральної районної лікарні» з 4 лютого 2015 року.

2. Винести розпорядження на затвердження сесії районної ради.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату райдержадміністрації Савенка О.Ю.

Перший заступник голови
державної адміністрації                                                                                                                     О.А.Борисов

Головне меню

Ви тут: Головна Документи Рішення 25 сесія VI скликання Про затвердження розпорядження голови районної державної адміністрації «Про укладення контракту з головним лікарем Андрушівської центральної районної лікарні »