Про перейменування населеного пункту Чубарівка Волосівської сільської ради Андрушівського району Житомирської області

trizyb1

 

                                              АНДРУШІВСЬКА РАЙОННА РАДА
                                                  ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                                           Р І Ш Е Н Н Я

Двадцять дев'ята сесія                                                                  Шостого скликання

від 06 жовтня 2015 року № 16

Про перейменування населеного
пункту Чубарівка Волосівської
сільської ради Андрушівського
району Житомирської області

Відповідно до пункту 26 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рішення Волосівської сільської ради від 21.08.2015р. , соціально-економічну характеристику населеного пункту та протокол загальних зборів громадян с.Чубарівка від 08.08.2015 року, рекомендацію постійної комісії ради з питань законності, регламенту, депутатської етики та місцевого самоврядування, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Підтримати рішення Волосівської сільської ради про перейменування населеного пункту Чубарівка на Града Андрушівського району Житомирської області.
2. Клопотати перед Житомирською обласною радою про перейменування населеного пункту Чубарівка Влосівської сільської ради та внесення змін до реєстру Верховної Ради України «Про адміністративно-територіальний устрій України» в частині визнання законною назви село Града Волосівської сільської ради Андрушівського району Житомирської області.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань законності, регламенту, депутатської етики та місцевого самоврядування ( Гарастівський С.А.).

 

Голова ради                                                                                           В.В.Костик

 

Ви тут: Головна Документи Рішення 29 сесія VI скликання Про перейменування населеного пункту Чубарівка Волосівської сільської ради Андрушівського району Житомирської області