Про грошову допомогу Олексюк М.Г.

trizyb1

 

 

 

 

                                  АНДРУШІВСЬКА РАЙОННА РАДА
                                       ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                                Р І Ш Е Н Н Я

Сьома сесія                                               Сьомого скликання

від 25 травня 2016 року № 18

Про грошову допомогу
Олексюк М.Г.

Відповідно до пункту 20 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 65 Господарського кодексу України, Кодексу законів про працю України, рішення п'ятої сесії районної ради шостого скликання від 08.04.2011 року «Про затвердження Положення про порядок управління об'єктами спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району», пункту 19 Контракту з керівником комунального підприємства «Редакція районної газети «Новини Андрушівщини» Андрушівської районної ради», заяви головного редактора КП «Редакція районної газети «Новини Андрушівщини» Олексюк М.Г., враховуючи рекомендації постійної комісії районної ради з питань бюджету та комунальної власності, районна рада

ВИРІШИЛА:

7. Надати згоду на виплату головному редактору комунального підприємства «Редакція районної газети «Новини Андрушівщини» Андрушівської районної ради» Олексюк Марії Генріхівні грошової допомоги у розмірі п'яти посадових окладів в зв'язку з виходом на пенсію.

8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету та комунальної власності (Курсон К.І.).

Голова ради                                                     С.М.Марценюк

Ви тут: Головна Документи Рішення 7 сесія VII скликання Про грошову допомогу Олексюк М.Г.