Про результати роботи комісії з вивчення питання наявності в районі нерухомого майна, яке не використовується

trizyb1

 

 

 

 

                                 АНДРУШІВСЬКА РАЙОННА РАДА
                                       ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                                     Р І Ш Е Н Н Я

Сьома сесія                                                                      Сьомого скликання

від 25 травня 2016 року № 22

Про результати роботи комісії
з вивчення питання наявності
в районі нерухомого майна,
яке не використовується

Заслухавши звіт Ляшука М.М., заступника голови районної ради, голови комісії з вивчення питання наявності в районі нерухомого майна, яке не використовується, з можливістю подальшого переведення його в житловий фонд для забезпечення житлом молодих спеціалістів, лікарів, фахівців закладів охорони здоров'я, яка створена на виконання рішення другої сесії районної ради сьомого скликання від 25.12.2015 року №33 «Про забезпечення житлом молодих спеціалістів, лікарів, фахівців закладів охорони здоров'я» спільним розпорядженням голови районної державної адміністрації та голови районної ради від 26.01.2016 року №37/8-од «Про створення комісії», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності, районна рада
ВИРІШИЛА:
1. Звіт Ляшука М.М., заступника голови районної ради, голови комісії, про результати роботи комісії з вивчення питання наявності в районі нерухомого майна, яке не використовується, взяти до відома (додається).
2. Районній державній адміністрації (Дудар О.М.) забезпечити виконання рішення другої сесії районної ради сьомого скликання від 25.12.2015 року №33 «Про забезпечення житлом молодих спеціалістів, лікарів, фахівців закладів охорони здоров'я», спільного розпорядження голови районної державної адміністрації та голови районної ради від 26.01.2016 року №37/8-од «Про створення комісії», рекомендацій комісії та подати проект Програми забезпечення житлом молодих спеціалістів, лікарів, фахівців закладів охорони здоров'я на чергову сесію районної ради.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету та комунальної власності (Курсон К.І.).

Голова ради                                                С.М.Марценюк


                                                                ЗВІТ
            про роботу комісії з питань наявності в районі нерухомого майна,

            яке не використовується, з можливістю подальшого переведення
                                                його в житловий фонд

Спільним розпорядженням голови районної ради та районної державної адміністрації від 26.01.2016р. №37/8-од створено комісію, метою роботи якої є вивчення питання наявності в районі нерухомого майна, яке не використовується, з можливістю подальшого переведення його у житловий фонд та надання пропозицій для подальшого розроблення Програми забезпечення житлом молодих спеціалістів.
У 2016 році відбулося 2 засідання комісії. На засіданнях розглядалися такі питання:
1) оформлення об'єктів, власники яких померли і не вступили в спадщину з подальшим облаштуванням для проживання молодих спеціалістів. Було проведено відповідну роботу з міської, селищною, сільськими радами по даному питанню. Однак, в ході вивчення встановлено, що дані об'єкти перебувають у незадовільному стані, ремонтувати їх абсолютно недоцільно. Крім того, процес оформлення відумерлої спадщини у судовому порядку юридично складний і довготривалий.
2) реконструкція приміщення бані, що знаходиться по вул.Радіщева в м.Андрушівка. Протокольним рішенням №2 від 18.02.2016р. міському голові Бойку В.І. рекомендовано винести на розгляд сесії міської ради питання передачі приміщення бані у спільну власність територіальних громад сіл, селища, міста району з метою облаштування даного приміщення під житло для молодих спеціалістів.
3) проведення ремонтних робіт в будівлі, що знаходиться за адресою с.Бровки Перші, вул.Залізнична, 46а. Протокольним рішенням №2 від 18.02.2016р. Бровківському сільському голові Манзебур Н.Г. рекомендовано передати частину лікувальної будівлі (фізкабінети), що знаходиться за адресою с.Бровки Перші, вул.Залізнична, 46а бані у спільну власність територіальних громад сіл, селища, міста району з метою облаштування даного приміщення під житло для молодих спеціалістів. Рішенням 4 сесії 7 скликання Бровківської сільської ради від 18.02.2016р. дане приміщення безоплатно передано в у спільну власність територіальних громад сіл, селища, міста району. Рішенням 5 сесії 7 скликання Андрушівської районної ради від 26.02.2016р. приміщення прийнято у спільну власність територіальних громад та надано дозвіл Комунальному закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Андрушівської районної ради на переведення нежитлового приміщення в житлове та проведення його реконструкції під квартиру для лікаря.

4) прийняття у комунальну власність гуртожитку ТОВ «Андрушівський агробуд» та проведення його реконструкції через Державний фонд регіонального розвитку. В ході роботи комісії зв'язатися з представниками ТОВ «Андрушівський агробуд» та ТОВ «Дельта-ресурс» не вдалося. Телефони, зазначені в ЄДР юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань не відповідають.
5) прийняття у комунальну власність гуртожитку спиртового заводу в м.Андрушівка. У ході вивчення даного питання представник ДП «Укрспирт» повідомив, що гуртожиток знаходиться у цілісному майновому комплексі спиртзаводу. Процедури передачі частини цілісного майнового комплексу державної форми власності у комунальну на сьогоднішній день немає.
6) реконструкція приміщення, що знаходиться за адресою м.Андрушівка, вул.Київська (Леніна), 29 під житло. Станом на сьогодні приміщення знаходиться на балансі районного відділу освіти і перебуває в оренді Головного управління юстиції в Житомирській області. Відділу освіти надіслано лист, яким рекомендовано ініціювати розірвання договору оренди.
7) купівля квартир та будинків, що продаються приватними особами та оформлення їх під службове житло. Провівши аналіз цінових пропозицій на території району з продажу об'єктів нерухомості встановлено, що вартість житлових будинків складає від 5,0 до 20,0тис.дол.США, квартир – 10-15тис.дол.США.
За результатами роботи комісії сектору архітектури, містобудування та ЖКГ райдержадміністрації спільно з управлінням фінансів райдержадміністрації рекомендовано розробити та подати на затвердження сесії районної ради програму забезпечення житлом молодих спеціалістів, лікарів.

Голова комісії                                                                  М.М.Ляшук

Ви тут: Головна Документи Рішення 7 сесія VII скликання Про результати роботи комісії з вивчення питання наявності в районі нерухомого майна, яке не використовується