Про Звернення депутатів районної ради до голови РДА Дударя О.М. щодо врегулювання ситуації, яка склалася у відділі освіти з проведенням тендерних торгів на закупівлю послуг з теплопостачання

trizyb1

 

 

 

 

                                    АНДДРУШІВСЬКА РАЙОННА РАДА
                                           ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТЇ

                                                          РІШЕННЯ

Сьома сесія                                                                      Сьомого скликання

від 25 травня 2016 року № 27

Про Звернення депутатів районної ради
до голови РДА Дударя О.М. щодо
врегулювання ситуації, яка склалася
у відділі освіти з проведенням тендерних
торгів на закупівлю послуг з теплопостачання

Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання рішень п'ятої сесії від 26.02.2016 р. №26 «Про створення тимчасової комісії», шостої сесії від 25.03. 2016 року № 23 «Про результати роботи тимчасової комісії», заслухавши інформацію начальника відділу освіти районної державної адміністрації В.А.Бобра про хід виконання рішення шостої сесії від 25.03. 2016 року № 23 «Про результати роботи тимчасової комісії», з метою забезпечення нормального функціонування навчальних закладів, дотримання санітарних норм, стабільного проходження опалювального періоду 2016-2017 навчального року, враховуючи ситуацію, яка склалася у відділі освіти з проведенням тендерних торгів на закупівлю послуг з теплопостачання, районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Направити Звернення депутатів районної ради до голови районної державної адміністрації О.М.Дударя щодо врегулювання ситуації, яка склалася у відділі освіти з проведенням тендерних торгів на закупівлю послуг з теплопостачання (додається).

2. Доручити тимчасовій комісії з вивчення питання економічної доцільності оренди нерухомого майна або викупу теплогенеруючого обладнання, яке встановлено ПП «Інстал - Інвест» в котельнях Андрушівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1 та Старокотельнянської гімназії, яка створена рішенням п'ятої сесії 26 лютого 2016 року № 26, ( голова комісії Горкун В.І.) , вивчити питання порядку проведення тендерних торгів на закупівлю послуг з теплопостачання у відділі освіти районної державної адміністрації.
3. Звіт тимчасової комісії ( Горкун В.І.) та голови районної державної адміністрації О.М.Дударя заслухати на черговій сесії районної ради.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету та комунальної власності.

Голова ради                                                        С.М.Марценюк

 

Голові районної
державної адміністрації
О.М.Дударю

                                               Шановний Олександре Миколайовичу !

Депутати Андрушівської районної ради вкрай занепокоєні станом справ, які склалися у відділі освіти з проведенням тендерних торгів на закупівлю послуг з теплопостачання. Занепокоєння викликає організація опалення Андрушівської ЗОШ І-ІІІ ст. .№1, Павелківської ЗОШ І-ІІІ ст.. та Старокотельнянської гімназії в навчальному році, який завершився. Не за горами новий 2016-2017 навчальний рік, а проблема опалення приміщень даних навчальних закладів, особливо Андрушівської ЗОШ І-ІІІ ст..№1 та Старокотельнянської гімназії залишається не вирішеною. Не виконано рішення шостої сесії районної ради сьомого скликання від 25 березня 2016 року № 23 «Про результати роботи тимчасової комісії».
Для якісної та своєчасної підготовки навчальних закладів до нового навчального року та опалювального сезону необхідно вжити дієвих заходів з вирішення проблемних питань та мінімізувати їх виникнення протягом року.
Пріоритетним напрямом роботи для забезпечення нормального функціонування навчальних закладів з дотриманням санітарних норм в новому навчальному році та стабільного проходження опалювального сезону 2016-2017 рр, має стати питання своєчасної підготовки котелень, проведення тендерних процедур, укладання договорів на закупівлю послуг з теплопостачання.
З метою забезпечення умов для здобуття дітьми якісної освіти, успішної реалізації завдань щодо зміцнення навчально-матеріальної бази освітніх закладів, їх підготовки до нового 2016-2017 навчального року та опалювального періоду, керуючись пунктом 6 частини першої статті 13, пунктом 1 статті 22, пунктом 1 частини першої статті 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» просимо :
1. Вжити заходів щодо якісної та своєчасної підготовки навчальних закладів до нового 2016-2017 навчального року та стабільного проходження опалювального періоду.
2. Взяти на контроль питання щодо своєчасного проведення тендерних процедур та укладання договорів на теплопостачання.
3. На черговій сесії поінформувати депутатський корпус про проведену роботу.

Голова районної ради                                                                   С.М.Марценюк

Ви тут: Головна Документи Рішення 7 сесія VII скликання Про Звернення депутатів районної ради до голови РДА Дударя О.М. щодо врегулювання ситуації, яка склалася у відділі освіти з проведенням тендерних торгів на закупівлю послуг з теплопостачання