Про результати роботи тимчасової комісії

trizyb1

  

 

 

 

                        АНДРУШІВСЬКА РАЙОННА РАДА
                             ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                       Р І Ш Е Н Н Я

Восьма сесія                                                 Сьомого скликання

від 24 червня 2016 року №12

Про результати роботи
тимчасової комісії

Відповідно до п.2 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши звіт Горкуна В.І. - голови тимчасової комісії Андрушівської районної ради з вивчення питання економічної доцільності оренди нерухомого майна або викупу тепло генеруючого обладнання, яке встановлено ПП «Інстал - Інвест» в котельнях Андрушівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1 та Старокотельнянської гімназії, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності, районна рада
ВИРІШИЛА:
1. Звіт про результати роботи тимчасової комісії Андрушівської районної ради з вивчення питання економічної доцільності оренди нерухомого майна або викупу теплогенеруючого обладнання, яке встановлено ПП «Інстал- Інвест» в котельнях Андрушівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1 та Старокотельнянської гімназії взяти до відома (додається).
2. Рекомендації тимчасової комісії, викладені у звіті, направити виконавцям для негайного розгляду та вжиття заходів щодо їх впровадження.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету та комунальної власності (Курсон К.І.).

 

Голова ради                                                      С.М.Марценюк

Ви тут: Головна Документи Рішення 8 сесія VII скликання Про результати роботи тимчасової комісії