Про звернення депутатів Коростишівської районної ради щодо ситуації , яка склалася в каменепереробній галузі

trizyb1

 

 

 

 

                           АНДРУШІВСЬКА РАЙОННА РАДА
                                ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТЇ

                                           РІШЕННЯ

Восьма сесія                                                             Сьомого скликання

від 24 червня 2016 року №10

Про звернення депутатів
Коростишівської районної ради
щодо ситуації , яка склалася
в каменепереробній галузі

Розглянувши звернення депутатів Коростишівської районної ради, яке було схвалене рішенням шостої сесії Коростишівської районної ради сьомого скликання 26 травня 2016 року №137 «Про звернення депутатів щодо ситуації, що склалася в каменепереробній галузі», керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Підтримати Звернення депутатів Коростишівської районної ради до Президента України П.О.Порошенка, Прем'єр-міністра України В.Б.Гройсмана, Генерального прокурора України Ю.В.Луценка, голови Житомирської обласної державної адміністрації О.С.Машковського, голови Житомирської обласної ради А.В.Лабунської щодо ситуації , яка склалася
в каменепереробній галузі .

2. Виконавчому апарату районної ради направити дане рішення Президенту України П.О.Порошенку, Прем'єр-міністру України В.Б.Гройсману, Генеральному прокурору України Ю.В.Луценку, голові Житомирської обласної державної адміністрації О.С.Машковському, голові Житомирської обласної ради А.В.Лабунській.

 

Голова ради                                  С.М.Марценюк

 

                                            УКРАЇНА
                 КОРОСТИШІВСЬКА РАЙОННА РАДА

                        ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
                                         РІШЕННЯ


Шоста (скликана позачергово) сесія VI I скликання
від 26 травня 2016 року №137
Про звернення депутатів
щодо ситуації, яка склалася
в каменепереробній галузі

Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада
ВИРІШИЛА :
1. Схвалити текс звернення депутатів Коростишівської районної ради до Президента України, Прем'єр – міністра України, Генерального прокурора України, Голови Житомирської обласної державної адміністрації, Голови Житомирської обласної ради, Голів районних та міських рад Житомирської області.
2. Виконавчому апарату районної ради направити дане рішення та звернення депутатів до Президенту України, Прем'єру – міністру України, Генерального прокурора УкраїниГолові Житомирської обласної державної адміністрації, Голові Житомирської обласної ради, Головам районних та міських рад Житомирської області.

 

Голова районної ради                              С.В.Бондарчук

 

Президенту України
Порошенку П.О.
01220, м. Київ, вул. Банкова, 11
Прем'єр-міністру України
Гройсману В.Б.
01008, м. Київ, вул. Грушевського, 5
Генеральному прокурору України
Луценку Ю.В.
01011, м.Київ, вул.Різницька 13/15
Голові Житомирської обласної
державної адміністрації
Машковському О.С.
10014, м. Житомир, майдан С.П. Корольова, 1
Голові Житомирської обласної ради
Лабунській А.В.
10014, м. Житомир, майдан С.П. Корольова, 1
Головам районних та міських рад
Житомирської області

                                      Звернення
    щодо ситуації, яка склалася в каменепереробній галузі

На протязі багатьох років каменеобробна промисловість є основною бюджетоутворюючою галуззю і забезпечує робочими місцях майже 90 % регіону.
До 23 травня 2016 року підприємці, що працювали на території Коростишівського району, в рамках чинного законодавства України займалися обробітком природного каменю, поповнюючи бюджети всіх рівнів, залучаючи інвестиції в район, сплачуючи податки і забезпечуючи робочими місцями місцевих жителів.
Внаслідок видачі патентів:
 промисловий зразок «БОРДЮР ДЛЯ КВІТНИКА» № 29287;
 промисловий зразок «ПОСТАМЕНТ ДЛЯ ПАМ"ЯТНИКА» № 29288;
 промисловий зразок «ПЛИТА НАДГРОБНА» № 29289,
які в злочинний спосіб отримав Чуб Антон Миколайович на право інтелектуальної власності на основні вироби гранітної продукції, чим паралізував, як роботу району, так і галузі з обробки природного каменю вцілому, а це більш ніж 1500 суб'єктів підприємницької діяльності.
До моменту видачі цього патенту підприємці у своїй діяльності керувалися вимогами ДСТУ 2013 року та ГОСТами 1986, 1990 років, які вичерпно описують вимоги до даної продукції.
За багато років роботи галузі ніяких нарікань від державних контролюючих органів, а також контрагентів, які знаходяться за кордоном, в тому числі їх контролюючих органів, не надходило.
Митне декларування товару проводилося згідно діючого законодавства та без порушень. Внаслідок видачі патенту органом його видачі, яким громадянин Чуб Антон Миколайович незаконно привласнив собі право інтелектуальної власності на вироби, які виготовляються більш ніж останніх 100 років.
Наразі повністю унеможливлена робота галузі, простих людей, які зайняті на виробництві, каменеобробних підприємствах та каменевидобувних кар'єрах, що може в результаті призвести до колосальних втрат бюджетної, соціальної сфер, а також погіршення інвестиційного клімату, як району так і держави вцілому.
Виходячи з цього, Коростишівська районна рада звертається та вимагає адекватної реакції державних органів на дане звернення, а саме відповідно до повноважень:
1. Анулювати вищевказані патенти, видані громадянину Чубу А.М.
2. Перевірити законність видачі цих патентів.
3. Заборонити видачу аналогічних патентів у майбутньому на товари описані в ДСТУ та ГОСТах.
4. Припинити блокування проходження даного вантажу через митні кордони України.
5. Органам прокуратури, поліції та СБУ перевірити законність діяльності та законність надання користувачу патентами гр. Чубу А.М., його повірителям, довіреним та третім особам.
Законність наших вимог ґрунтується на підставі п. 1, 2 ст. 6 та п.1 ст. 25 Закону України «Про охорону прав на промислові зразки», а також вимогами п.1 ст. 460 та п. 1 ст. 461 Цивільного кодексу України.
Зважаючи на те, що дані дії митних органів та власника патенту (Чуб А.М.) збурило громаду всього регіону, люди, розуміючи незаконність даних дій, готові на радикальні вчинки.
З метою зменшення градусу соціальної напруги, який є досить високим, звертаємося до Вас з даним зверненням, підтриманим позачерговими сесіями районної та міської рад, прийняти невідкладні міри щодо поновлення нормальної роботи галузі, яка працювала багато років на благо району, області та України.
Звернення прийнято на шостій (скликаній позачергово) сесії районної ради від 26.05. 2016 року.
За дорученням депутатів районної ради

Голова районної ради                                     С.В. Бондарчук

Ви тут: Головна Документи Рішення 8 сесія VII скликання Про звернення депутатів Коростишівської районної ради щодо ситуації , яка склалася в каменепереробній галузі