Про внесення змін до Програми фінансового забезпечення роботи Андрушівської районної державної адміністрації для виконання та реалізації повноважень, делегованих Андрушівською районною радою на 2016 рік

trizyb1

 

 

 

 

                       АНДРУШІВСЬКА РАЙОННА РАДА
                            ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                       Р І Ш Е Н Н Я

Дев'ята позачергова сесія                                 Сьомого скликання

від 05 серпня 2016 року № 2

Про внесення змін до Програми
фінансового забезпечення роботи
Андрушівської районної державної
адміністрації для виконання та
реалізації повноважень, делегованих
Андрушівською районною радою
на 2016 рік

Керуючись п.16 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», у зв'язку з набранням чинності Закону України «Про державну службу» від 10.12.2015 №889-VIII, постанови Кабінету Міністрів України від 06.04.2016 №292 «Деякі питання оплати праці державних службовців у 2016 році», якими змінено умови оплати праці та збільшено розміри посадових окладів державних службовців, враховуючи відсутність додаткового фінансування з державного бюджету у 2016 році, з метою забезпечення умов для виконання делегованих повноважень, виплати заробітної плати державним службовцям районної державної адміністрації у повному обсязі та для уникнення утворення заборгованості, недопущення соціальної напруги, з метою створення належних умов для забезпечення ефективного виконання повноважень, делегованих Андрушівською районною радою районній державній адміністрації, врахувавши розпорядження районної державної адміністрації від 22.06.2016р. № 255, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до Програми фінансового забезпечення роботи Андрушівської районної державної адміністрації для виконання та реалізації повноважень, делегованих Андрушівською районною радою на 2016 рік, яка затверджена рішенням третьої сесії районної ради сьомого скликання 22.01.2016 року № 6, а саме:

1.1. Доповнити розділ 1 Програми «Визначення проблеми, на розв'язання якої спрямована Програма» абзацами:
«Фінансування витрат на заробітну плату державних службовців згідно з Законом України «Про державну службу» від 10.12.2015 №889-VIII та Постановою Кабінету Міністрів України від 06.04.2016 №292 «Деякі питання оплати праці державних службовців у 2016 році», якими збільшено розміри посадових окладів державних службовців, передбачено виплату надбавки за вислугу років у розмірі 3% за кожний рік вислуги (але не більше 50% посадового окладу), а також збільшено надбавки за ранг (мінімальний розмір 200 грн, максимальний 600 грн.).
Фонд заробітної плати апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації на 2016 рік збільшився на 30%, а саме на 980,0 тис. грн. Законом України «Про державний бюджет на 2016 рік» не передбачено збільшення фінансування державних органів. За таких обставин виникає недостатність коштів на виплату заробітної плати державним службовцям апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації до кінця 2016 року у розмірі 980,0 тис. грн. Зазначене може призвести до масового скорочення державних службовців райдержадміністрації: (зокрема управління праці та соціального захисту населення, служби в справах дітей, управління фінансів, відділ з питань надання адміністративних послуг, відділів реєстраційного, освіти та культури), погіршення виконавчої дисципліни та якості виконання функцій держави та делегованих повноважень і, як наслідок, може призвести до соціальної напруги в межах району.».
1.2. В пункті 6 розділу «Паспорт Програми» замінити цифри «200,0 тис.грн.» на «1400,0 тис. грн., у тому числі 980,0 тис. грн. на заробітну плату та 220,0 тис. грн. - нарахування на заробітну плату, 200,0 тис. грн. - поточні та капітальні видатки.».
1.3. Доповнити розділ 3 «Перелік заходів Програми та результатами виконання» новим пунктом:
«- виплата заробітної плати (без преміювання) державним службовцям апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації.».
1.4. У розділі 4 «Визначення обсягів та джерел фінансування, строки виконання Програми» цифри «200,0 тис. грн.» та «200000,00 грн.» замінити на цифру «1400,0 тис. грн.».

2. Управлінню фінансів районної державної адміністрації (Суботенко Н.О.) забезпечити фінансування заходів Програми в межах фінансових можливостей.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та комунальної власності (Курсон К.І.).

 

Голова ради                                                        С.М.Марценюк

Ви тут: Головна Документи Рішення 9 сесія VII скликання позачергова Про внесення змін до Програми фінансового забезпечення роботи Андрушівської районної державної адміністрації для виконання та реалізації повноважень, делегованих Андрушівською районною радою на 2016 рік