ПЕРЕЛІК пільг для фізичних та юридичних осіб, наданих відповідно до пункту 284.1 статті 284 Податкового кодексу України, із сплати земельного податку1

Додаток 5
до рішення сесії 6 скликання
Новокотельнянської сільської ради
від 2019 року.

ПЕРЕЛІК
пільг для фізичних та юридичних осіб, наданих
відповідно до пункту 284.1 статті 284 Податкового
кодексу України, із сплати земельного податку1

Пільги встановлюються на 2020 рік та вводяться в дію з 01 січня 2020 року.

Адміністративно-територіальні одиниці або населені пункти, або території об'єднаних територіальних громад, на які поширюється дія рішення ради:

Код області

Код району

Код згідно з КОАТУУ

Найменування адміністративно-територіальної одиниці
або населеного пункту, або території об’єднаної територіальної громади

06                          01               1820387500                 Новокотельнянська сільська рада

Група платників, категорія/цільове призначення
земельних ділянок

Розмір пільги
(відсотків суми податкового зобов’язання за рік)

Для фізичних осіб

1. Інваліди І та II групи.

2.Фізичні особи, які виховують трьох і більше дітей до 18 років;

3. Пенсіонери (за віком).

4. Ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

5.Учасники АТО.

6. Фізичні особи, визнані законом особами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Звільнення від сплати податку за земельні ділянки, передбачене для відповідної категорії фізичних осіб підпунктом 8.1 цього розділу, поширюється на одну земельну ділянку за кожним видом використання у межах граничних норм:

а) для ведення особистого селянського господарства - у розмірі не більш як 2 гектари;

б) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) не більш як 0,25 гектара;

в) для індивідуального дачного будівництва - не більш як 0,10 гектара;

г) для будівництва індивідуальних гаражів - не більш як 0,01 гектара;

д) для ведення садівництва - не більш як 0,12 гектара.

Для юридичних осіб:

а) санаторно-курортні та оздоровчі заклади громадських організацій інвалідів, реабілітаційні установи громадських організацій інвалідів;

б) громадські організації інвалідів України, підприємства та організації, які засновані громадськими організаціями інвалідів та спілками громадських організацій інвалідів і є їх повною власністю, де протягом попереднього календарного місяця кількість інвалідів , які мають там основне місце роботи, становить не менш як 50 відсотків середньооблікової чисельності штатних працівників облікового складу за умови, що фонд оплати праці таких інвалідів становить протягом звітного періоду не менш як 25 відсотків суми загальних витрат на оплату праці.

Зазначені підприємства та організації громадських організацій інвалідів мають право застосовувати цю пільгу за наявності дозволу на право користування такою пільгою, який надається уповноваженим органом відповідно до Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні».

в) бюджетні установи розташовані на території сільської ради , які повністю утримуються за рахунок коштів Державного та місцевого бюджетів.

г) релігійні організації розташовані на території Новокотелянської сільської ради статути (положення), яких зареєстровано у встановленому Законом порядку та використовується для забезпечення діяльності передбаченої такими статутами( положеннями).

100

100

100

 

100

 

100

100

 

 

 

 

100

            

100

 

100

 

100

100

 

 

100

 

 

 

 

 

100

 

 

 

 

 

 

100

 

 

 

100

 

 

100

1 Пільги визначаються з урахуванням норм підпункту 12.3.7 пункту 12.3 статті 12, пункту 30.2 статті 30, статей 281 і 282 Податкового кодексу України. У разі встановлення пільг, відмінних на територіях різних населених пунктів адміністративно-територіальної одиниці, за кожним населеним пунктом пільги затверджуються окремо.

Секретар сільської ради                              Т.А. Калінчук


Додаток 4

до рішення сесії 6 скликання
Новокотельнянської сільської ради
від 2019 року.

ПЕРЕЛІК
пільг для фізичних та юридичних осіб, наданих
відповідно до підпункту 266.4.2 пункту 266.4 статті 266 Податкового
кодексу України, із сплати податку на нерухоме майно1

Пільги встановлюються на 2020 рік та вводяться в дію з 01 січня 2020 року.

Адміністративно-територіальні одиниці або населені пункти, або території об'єднаних територіальних громад, на які поширюється дія рішення ради:\

Код області

Код району

Код згідно з КОАТУУ

Найменування адміністративно-територіальної одиниці
або населеного пункту, або території об’єднаної територіальної громади

06                          01              1820387500                 Новокотельнянська сільська рада

Група платників, категорія/класифікація будівель та споруд

Розмір пільги
(відсотків суми податкового зобов’язання за рік)

Пільги із сплати податку

1. База оподаткування об’єкта/об’єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часок, що перебуває у власності фізичної особи – платника податку, зменшується:

а) для квартир/квартири незалежно від їх кількості – на 60 кв.метрів;

б) для житлового будинку/будинків незалежно від їх кількості – на 120 кв.метрів;

в) для різних типів об’єктів житлової нерухомості (у разі одночасного перебування у власності платника податку квартири та житлового будинку/будинків, у тому числі їх часток) – на 180 кв.метрів.

Таке зменшення надається один раз за кожний базовий податковий (звітний) період (рік).

2. Сільська рада за зверненням фізичних або юридичних осіб, релігійних організацій України, статути (положення) яких зареєстровані у встановленому законом порядку, може встановлювати

 

пільги з податку, що сплачується на території сільської ради з об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних або юридичних осіб, релігійних організацій України, та використовуються для забезпечення діяльності, передбаченої такими статутами (положеннями).

Пільги з податку, що сплачується на території сільської ради з об’єктів житлової нерухомості для фізичних осіб визначаються виходячи з їх майнового стану та рівня доходів.

 

 

                  

                   100

 

100

 

100

 

 

 

                    100

1 Пільги визначаються з урахуванням норм підпункту 12.3.7 пункту 12.3 статті 12, пункту 30.2 статті 30, пункту 266.2 статті 266 Податкового кодексу України. У разі встановлення пільг, відмінних на територіях різних населених пунктів адміністративно-територіальної одиниці, за кожним населеним пунктом пільги затверджуються окремо.

Секретар сільської ради                                     Т.А. Калінчук

Ви тут: Головна Новокотельнянська сільська рада ПЕРЕЛІК пільг для фізичних та юридичних осіб, наданих відповідно до пункту 284.1 статті 284 Податкового кодексу України, із сплати земельного податку1