Новини

15 лютого 2017 р. відбулось засідання робочої групи

 DSC0514
 DSC0522

  15 лютого 2017 р. відбулось засідання робочої групи районної ради з питань оренди майна. На повістку денну виносилося чотири питання: укладення договору оренди

 транспортного засобу між Андрушівською районною радою та Відділом агропромислового розвитку Андрушівської райдержадміністрації, переукладення договору оренди нерухомого майна між комунальним підприємством «Редакція районної газети «Новини Андрушівщини» та Приватним Акціонерним Товариством «Страхова Група «ТАС», укладення договору суборенди нерухомого майна між комунальним архітектурно-проектним ремонтно-експлуатаційним підприємством та Головним управлінням Держгеокадастру у Житомирській області, а також була заслухана інформація про результати вивчення попиту Андрушівською центральною районною лікарнею на об'єкт оренди – частини нежитлового приміщення площею 24,7 кв. м., яке розташоване на І поверсі в будівлі поліклініки за адресою: м.Андрушівка, вул. Тітова, 34.
За результатами розгляду відповідних пакетів документів, члени робочої групи надали дозвіл КП «Редакція районної газети «Новини Андрушівщини» на розміщення в газеті оголошення про намір передати нерухоме майно в оренду та погодили умови трьох договорів оренди. Було також внесено пропозицію голові районної ради затвердити договори оренди і розглянути на засіданні постійної комісії районної ради з питань бюджету та комунальної власності питання встановлення відділу агропромислового розвитку Андрушівської райдержадміністрації і головному управлінню Держгеокадастру у Житомирській області орендної плати в розмірі 1 гривня в рік без ПДВ на 2017 рік.

Ви тут: Головна Новини 15 лютого 2017 р. відбулось засідання робочої групи