Новини

Чотирнадцята сесія районної ради сьомого скликання

 DSC0635
 DSC0607
 DSC0586
 DSC0581

   10 березня 2017 року відбулася чотирнадцята сесія районної ради сьомого скликання. За пропозицією групи депутатів до повістки денної

 було внесено питання «Про звільнення голови районної ради С.М.Марценюка». Після підрахунків бюлетенів голова лічильної комісії Горкун В.І. оголосив, що більшістю голосів від загального складу ради (18 голосів) Марценюка Сергія Михайловича звільнено з посади голови районної ради. Після заслуховування та обговорення звіту голови районної державної адміністрації О.М.Дударя депутати визнали незадовільною роботу голови РДА по виконанню Програми економічного та соціального розвитку Андрушівського району за 2016 рік та делегованих радою повноважень та включили до повістки денної питання «Про недовіру голові Андрушівської районної адміністрації Дударю О.М.». Двома третинами голосів від загального складу ради було висловлено недовіру голові Андрушівської районної адміністрації Дударю О.М..
Депутати заслухали та затвердили звіт про виконання районного бюджету за 2016 рік, затвердили розпорядження голови районної державної адміністрації від 23.01.2017 року № 30, від 16.02.20147 року № 65 «Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік», прийняли Програму економічного і соціального розвитку на 2017 рік. Заслухали депутати виконання 11 районних програм, термін дії яких закінчився, та затвердили вісім цільових районних програм, в т.ч. Програму забезпечення жителів району життєво необхідними медичними препаратами та виробами медичного призначення на 2017-2019 роки та Програму підтримки внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території, районів проведення антитерористичної операції на територію Андрушівського району на 2017-2018 роки. Були внесені зміни до чотирьох раніше прийнятих районних програм.
Депутати одноголосно затвердили технічну документацію по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки та надали дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок центральній районній лікарні. Депутати розглянули п'ять звернень до Президента України П.Порошенка, Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України, а також до правління ПАТ «Укрзалізниця», три з них більшістю голосів були прийняті, а два не знайшли підтримки депутатського корпусу. Депутати прийняли до відома звіти шести керівників комунальних підприємств, установ, закладів, внесли зміни та затвердили в новій редакції Статут Комунального підприємства «Дитячий оздоровчий заклад «Чайка» Андрушівської районної ради, заслухали звіт про виконання Програми підтримки об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району на 2011-2016 роки та затвердили Програму підтримки та збереження об'єктів і майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району на 2017-2020 роки. Враховуючи проведену реконструкцію будівлі кінотеатру, клопотання відділу культури районної державної адміністрації, рекомендації постійної комісії районної ради з питань бюджету та комунальної власності депутати надали дозвіл на зміну функціонального призначення приміщення кінотеатру на приміщення школи мистецтв, а от змінити функціональне призначення будівлі школи мистецтв на приміщення музею депутати не погодились доки не вивчиться стан будівлі відповідними службами. Розглянувши документи депутати надали дозвіл на надання статусу службового жилого приміщення квартирам, які були придбані за рахунок коштів районного бюджету для лікаря центральної районної лікарні та КЗ ПМСД. Депутати одноголосно прийняли запропоновані начальником управління фінансів РДА Н.О.Суботенко зміни до районного бюджету на 2017 рік.

  

Ви тут: Головна Новини Чотирнадцята сесія районної ради сьомого скликання