Новини

Відбулась позачергова сесія районної ради

 DSC0757
 DSC0757
 DSC0763
 DSC0770
 DSC0775
 DSC0783

                             Відповідно до ст. 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, за пропозицією  районної державної адміністрації та  групи депутатів  районної ради про необхідність скликання позачергової сесії, з метою термінового вирішення  окремих питань соціально-економічного розвитку району, згідно розпорядження заступника голови районної ради М.М.Ляшука   16 травня 2017 року відбулася п’ятнадцята   позачергова сесія районної ради сьомого скликання. 

 

Із 34 депутатів на пленарне засідання ради прибуло 18. Депутати одноголосно затвердили повістку денну п’ятнадцятої позачергової сесії, на яку було винесено три питання, які після певних дебатів рекомендувала для розгляду Президія районної ради, що відбулася  13 травня 2017 року.

         Керівник апарату районної державної адміністрації О.Ю.Савенко  проінформував депутатів про зміни, які пропонуються згідно розпорядження голови райдержадміністрації від 11.05.2017р. №150 внести до районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2014-2018 роки, а саме: збільшення фінансування  на 200.0 тис.грн. із районного бюджету на придбання путівок  для оздоровлення дітей  в Комунальному підприємстві «Дитячий оздоровчий заклад

«Чайка» Андрушівської районної ради» у 2017 році.

 Поскільки в  роботі сесії приймали участь 18 депутатів – це та більшість, яка потрібна для прийняття рішення, то один голос М.В.Цапа , який не підтримав цю зміну, не дозволив прийняти позитивне рішення. Проте врахувавши звернення сільських голів, які були  присутні в залі, та начальника відділу освіти  Л.В.Ковальчук, депутати повернулися до розгляду  даного питання, вислухали пояснення Людмили Вадимівни про необхідність внесення запропонованої  зміни до Програми  і повторним голосуванням одноголосно прийняти рішення про внесення змін  до районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2014-2018 роки.

Начальник управління фінансів райдержадміністрації Н.О.Суботенко  проінформувала  про зміни, які пропонується внести до районного бюджету на 2017 рік. Після дебатів щодо виділення коштів на виконання Програми розвитку фізичної культури та спорту на 2017-2020 роки в частині фінансування футбольної команд «Аміко» та «Фортуна» депутати заслухали  інформацію міського голови В.І.Бойка про необхідність  спів фінансування з районного бюджету на будівництво напірного колектора господарсько-побутової каналізації  м.Андрушівка  в сумі 529.2 тис.грн.  В свою чергу  начальник відділу культури Г.І.Білецької  повідомила   всіх присутніх у залі , що відповідно до плану роботи Міністерства культури України, управління культури Житомирської облдержадміністрації в рамках відзначення Міжнародного дня захисту дітей  в м. Андрушівка на базі  Комунального підприємства «Дитячий оздоровчий заклад «Чайка» Андрушівської районної ради» з 2 по 4 червня 2017 року відбудеться Всеукраїнський  фестиваль дитячої творчості «ДивоГрайлики». Загальна сума витрат згідно кошторису 79.0 тис.грн.,  25.0 тис.грн. виділено із обласного бюджету. Галина Іванівна  попросила депутатів  виділити кошти в сумі 54.0 тис.грн. на спів фінансування   витрат на проведення даного заходу, доповнивши, що сувеніри  для всіх учасників заходу та деякі призи  виготовлені власними руками працівників культури, особливо руками працівників районної бібліотеки.         Депутати одноголосно прийняти запропоновані зміни до районного бюджету на 2017 рік., виділивши 60.0 тис.грн. на виконання Програми розвитку фізичної культури та спорту на 2017-2020 роки, 16.0 тис.грн. під Програму роботи з обдарованою молоддю на 2016-2020 роки, 288.0 тис.грн. на оздоровлення дітей у 2017 році згідно районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2014-2018 роки, 529.2 тис.грн. на спів фінансування по будівництву напірного колектора господарсько-побутової каналізації  м.Андрушівка , 54.0 тис. грн..  на фінансування Всеукраїнського фестивалю дитячої творчості «ДивоГрайлики» та інші субвенції із селищного та сільських бюджетів.

        Переходячи до розгляду третього питання «Про вибори голови Андрушівської районної ради» , депутат  О.В.Осадчук запропонував перенести розгляд даного питання. Але депутати не погодились і після взятої за пропозицією С.М.Марценюка перервою, все таки  приступили до  виборів голови районної ради.  Так як  О.В.Осадчук, кандидатуру якого висунули на посаду голови районної ради, повідомив, що не буде приймати участи у голосуванні, а в  розгляді даного питання взяла участь депутат Л.П.Ананченко, то вибори голови ради  проводились все тією  ж  кількістю  депутатів – 18, які  всі одноголосно віддали свій голос за Олександра Володимировича Осадчука.  

             М.М.Ляшук повідомив депутатів  про створення фракції  «Народна», головою якої обрано Б.В.Мазура,  та  депутатської групи «Справедливість» під головуванням С.М.Марценюка. Сергій Михайлович  Марценюк  звернувся  до першого заступника голови районної державної адміністрації О.А.Борисова із депутатським запитом  щодо внесення змін до Програми економічного та соціального розвитку району на 2017 рік   в частині ремонту доріг та  до  Програми  забезпечення жителів Андрушівського району життєво необхідними медичними препаратами та виробами медичного призначення на 2017-2019 роки  в частині виділення коштів на придбання  наркотичних засобів для  онкохворих, а також кардіостимуляторів.

 

Ви тут: Головна Новини Відбулась позачергова сесія районної ради