Новини

Андрушівська "Чайка" чекає відпочиваючих

 DSC0840
 DSC0790
 DSC0792
 DSC0801
 DSC0818
 DSC0807
 DSC0834
 DSC0805

З метою ознайомлення та початку сезону оздоровлення і відпочинку дітей 2017 року заклад відвідав голова районної ради Олександр Осадчук

 

В рамках відзначення Міжнародного дня захисту дітей на базі Комунального підприємства «Дитячий оздоровчий заклад «Чайка» Андрушівської районної ради» з 2 по 4 червня 2017 року відбудеться Всеукраїнський фестиваль дитячої творчості «ДивоГрайлики». Тому, з метою ознайомлення, як відбувається організація підготовки до фестивалю та початку сезону оздоровлення і відпочинку дітей 2017 року заклад відвідав голова районної ради Олександр Осадчук.

    Дитячий оздоровчий заклад «Чайка» є найбільшим дитячим оздоровчим закладом Житомирської області. Територія закладу площею 5 га розташована в лісовому масиві урочища Стаськова гребля.  Має 4 цегляних 2-х поверхові спальні корпуси, клуб-їдальню, танцювальний та спортивні майданчики,  ігрові площадки і щорічно може оздоровлювати 960 дітей в літній період. Спальні корпуси мають внутрішні туалети, душові кабіни.

Гаряча та холодна вода є цілодобово. Кімнати розраховані на 4-5 місць. Перебуваючи в закладі діти отримують 5-ти разове повноцінне, смачне та якісне харчування. Поруч із дітьми завжди присутні керівники, вожаті й лікар. В наявності постійна охорона. Кожен  день для дітей проходить максимально цікаво та насичено і традиційно завершується дискотеками та вечорами у багаття.

         Приємно вражає наполегливість адміністрації закладу у відновленні та покращенні матеріально-технічної бази. Слід зазначити, що засновник закладу - Андрушівська районна рада, також не стоїть осторонь проблем ДОЗ Чайки. Тому в  2016 році та I кварталі 2017 року вперше з районного бюджету було виділено 220 тис. грн., на які в закладі було здійснено поточний ремонт санвузлів І, ІІ та ІІІ спальних  корпусів (душові і кімнати особистої гігієни обкладено плиткою та встановлено сучасну сантехніку), коридорів та фойє перших поверхів І, ІІ та ІІІ спальних  корпусів (встановлено ламіновану підлогу, змонтовано гіпсокартонні стіни), облицьовано фундамент та сходи ІІІ корпусу гранітною плиткою, проведено ремонт туалету в їдальні. Можна однозначно сказати, що за 5 років (період з якого ДОЗ «Чайка» належить до спільної комунальної

власності району) зроблено досить багато.

         Але, на перспективу, залишається ще досить велика ділянка роботи потребуюча уваги не лише дирекції закладу, а й депутатського корпусу районної ради, ра   йонної державної адміністрації – необхідно здійснити капітальний ремонт покрівлі клубу-їдальні, продовжити поточний ремонт спальних корпусів (особливо ІV корпусу),  замінити вікна на металопластикові та облаштувати плиткою танцювальний майданчик.  До початку оздоровчого сезону, на думку директора закладу Володимира Горкуна, першочергово необхідно придбати нову 6-ти конфорну електроплиту та холодильну камеру. Дане питання буде розглянуто на найближчій сесії районної ради.

          Для прийому гостей всі зони активно прибираються, фарбуються та прикрашаються відповідною атрибутикою. Функціонує зовнішнє освітлення території. Тому можна з впевненістю сказати, що Всеукраїнський фестиваль дитячої творчості «ДивоГрайлики» відбудеться з незабутніми яскравими враженнями, а якісний та змістовний відпочинок для дітей гарантовано!

 З питань оздоровлення дітей звертатися до директора КП «ДОЗ «Чайка» Горкуна Володимира Івановича

 Телефони для довідок: (04136) 2-16-51, 067 4110131, 097 8207424.

 Тривалість зміни - 21 день.

 Вартість путівки для дітей найнижча складає 4500 гривень .

 

 

 

Ви тут: Головна Новини Андрушівська "Чайка" чекає відпочиваючих