Новини

«Майбутнє твориться сьогодні».

30 травня в глядацькій залі Андрушівської школи мистецтв зібралися

учні та їх батьки, вчителі шкіл Андрушівського району, щоб вшанувати призерів обласних та всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсів та змагань. Це свято в районі стало традиційним. Нинішнє свято отримало назву «Майбутнє твориться сьогодні».
Учні району вибороли 26 призових місць у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін та 4 Міжнародних конкурсів знавців рідної мови.
Церемонію відзначення та нагородження учнів і вчителів провели голова районної ради Олександр Осадчук, перший заступник голови райдержадміністрації Олег Борисов та начальник відділу освіти Людмила Ковальчук.
На заході було вручено 22 грамоти переможцям обласних олімпіад суспільно-гуманітарного, природничого, фізико-математичного напряму і трудового навчання, 4 грамоти призерам Міжнародних мовних конкурсів, відзначено 20 вчителів, які протягом багатьох років готують переможців олімпіад різних рівнів. Учні та вчителі отримали цінні подарунки на кошти, які були виділені депутатським корпусом районної ради на виконання Районної цільової Програми роботи з обдарованою молоддю на 2016-2020 роки, на загальну суму 16,0 тис. грн. Найбільшу кількість нагород на святі отримали учні та вчителі Андрушівської гімназії. В цьому навчальному закладі вибороли 13 призових місць на обласних олімпіадах та 3 призових місця на Міжнародних конкурсах.
На завершення заходу юні обдарування Андрушівської школи мистецтв представили на святковій сцені номери художньої самодіяльності.

Ви тут: Головна Новини «Майбутнє твориться сьогодні».