Новини

Всеукраїнський фестиваль дитячої творчості ДивоГрайлики!

DSC 0848
DSC 0854
 DSC0841
DSC 0880
DSC 0882
DSC 0883

І знову ДивоГрайлики
2-4 червня в м.Андрушівка проходив Всеукраїнський фестиваль дитячої творчості «ДивоГрайлики».

Учасниками конкурсу, що відбувся в рамках фестивалю, стали кращі колективи та солісти України, які мають здобутки та високі досягнення у своїй діяльності.
Голова районної ради Олександр Осадчук привітав учасників Всеукраїнського фестивалю дитячої творчості «ДивоГрайлики». Фестиваль другий рік поспіль проводиться в Андрушівському районі та присвячений Дню захисту дітей. На фестиваль приїхали кращі дитячі колективи художньої самодіяльності з усієї України, які мають здобутки та високі досягнення у своїй діяльності.
Програма свята розрахована на три дні. Перший день – конкурсний, проводився в районному будинку культури. В цей же день в с.Антопіль відбувся майстер-клас від провідного колективу України, фольклорного ансамблю «Кралиця» Київського університету культури і мистецтв під керівництвом професора кафедри фольклору І.Г.Сінєльникова . Перед антопільчанами виступили народний ансамбль сільського будинку культури «Співуча родина». А фольклорний колектив Мостівського будинку культури провів показовий обряд виготовлення крупки для занесення до репрезатативного списку ЮНЕСКУ як об'єкта нематеріальної культурної спадщини України. Гості фестивалю відвідали селище Червоне, села Стара Котельня, Іванків, де ознайомились з історичними пам'ятками, побували і у визначних місцях м.Андрушівка. Далі дійство відбувалося в комунальному підприємстві «Дитячий оздоровчий заклад «Чайка» Андрушівської районної ради, де працювали виставки народно-вжиткового мистецтва, майстер-класи з виготовлення традиційної дитячої іграшки, театралізоване дійство «Танцем, словом, співограєм Україну об'єдта подарунки. Діти мали можливість побачити диких тварин у господарстві «Каміа Плюс», а також "відірватися" на дискотеці для всіх учасників фестивалю. Бажаючі також відвідали Житомирський музей космонавтики. Фестиваль надовго запам'ятають його юні учасники.

Ви тут: Головна Новини Всеукраїнський фестиваль дитячої творчості ДивоГрайлики!