Новини

Ознайомлення з комунальними закладами районної ради

P70529-120221
P70529-115938
P70529-115906
P70529-115949
P70529-115929
P70529-120249
P70529-120308

   Ознайомлення з комунальними закладами районної ради


Одним з головних завдань сьогодення є зміцнення здоров'я школярів, підвищення рівня

їх фізичної підготовки, залучення до здорового способу життя і як наслідок - в майбутньому збільшення тривалості життя.
На жаль, в останні роки, у школах складається несприятлива тенденція з фізичним вихованням учнів. Кількість дітей, що за станом здоров'я належать до спеціальної групи, постійно збільшується.
Не є секретом, що в організмі підлітків відбуваються складні процеси, які на все життя визначають функціонування найважливіших систем - нервової, серцево-судинної, органів дихання, травлення.
Тому фізичне тренування, як здорових дітей так і тих, які мають відхилення у стані здоров'я повинно регулярно здійснюватися на всіх етапах розвитку.
Саме для цього в травні 2010 року депутатами Андрушівської районної ради 5 скликання було прийнято рішення створити Комунальний заклад «Андрушівська районна дитячо-юнацька спортивна школа» основними цілями діяльності якого є залучення дітей до систематичних занять фізичною культурою та спортом, зміцнення їх здоров'я, сприяння правильному фізичному розвитку і формуванню здорового способу життя. Заклад постійно здійснює пошук, розвиток та підтримку обдарованих дітей, забезпечує створення необхідних умов для максимальної реалізації їх здібностей в обраному виді спорту, що в установленому порядку визнаний в Україні, змістовного відпочинку та дозвілля, повноцінного оздоровлення і загартування.
Постійній популяризації закладу сприяє його зручне розташування в центрі міста Андрушівка. До складу цього спортивного об'єкту входить стадіон з біговими доріжками і сидіннями для глядачів, спортивний майданчик з синтетичним покриттям, двоповерховий адмінбудинок. Декілька років тому, з метою подальшого сприяння розвитку фізичної культури і спорту, депутатами Андрушівської районної ради 6 скликання було прийнято рішення передати на баланс закладу ще одне приміщення, яке поступово перетворюється в Спорткомплекс.

За досить короткий період тут проведено внутрішні ремонти основних зал для занять видами спорту, відновлено системи опалення, каналізації та водопостачання. Запрацювали відремонтовані санвузли. Діти мають змогу ходити у внутрішні туалети.

В грудні 2015 року приміщення Спорткомплексу облаштовано, поряд з газовим, ще й досить економним твердопаливним котлом та енергозберігаючими батареями, на що було виділено депутатським корпусом з районного бюджету 71,0 тис.грн..

В 2016 -2017 рр. депутати районної ради 7 скликання продовжили в цьому напрямку роботу і виділили ще 118,5 тис.грн. на ремонт частини даху будівлі, 4,5 тис. грн. на придбання електробойлера в душові, 6,8 тис. грн. на придбання бензопили, 5,2 тис.грн. на закупівлю будівельних матеріалів для продовження проведення внутрішніх ремонтних робіт. Крім того було додатково спрямовано закладу 13,9 тис.грн. для ремонту огороджувальної сітки на майданчику з синтетичним покриттям, який розташований на стадіоні.

Працівники закладу вже цьогоріч власними силами відремонтували сходи та облаштували пандус.
Фінансування роботи ДЮСШ здійснюється за рахунок коштів районного бюджету, тому вихованці та тренерсько-викладацький склад від чергової сесії районної ради з надією очікують нового «траншу» - на черзі заміна старих дерев'яних вікон на енергозберігаючі на що потрібно – 111,6 тис. грн., вхідних та міжкімнатних дверей на суму – 26,5тис. грн. та 26,8 тис. грн. відповідно. Ці роботи заплановані відповідно до затвердженої Програми підтримки та збереження об'єктів і майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району на 2017-2020 роки. На перспективу виконання досить значного об'єму робіт – перш за все це ремонт ще одного внутрішнього туалету, душової, фасаду будівлі, облаштування огорожі та спортмайданчику на території Спорткомплексу.
Розвиток матеріально-технічної бази Комунального закладу «Андрушівська районна дитячо-юнацька спортивна школа» буде сприяти підвищенню духовного потенціалу та здоров'я молоді, особливо підлітків, їх орієнтованості на формування духовних потреб, здорових звичок, фізичного загартування, в цілому здорового способу життя.
В Комунальному закладі «Андрушівська районна дитячо-юнацька спортивна школа» культивуються такі види спорту:
• Армспорт
• Волейбол
• Греко-римська боротьба
• Гирьовий
• Легка атлетика
• Футбол
• Боротьба вільна
До систематичних занять в ДЮСШ (станом на 01.01.2017 року) залучено 271 учень у 17 навчально-тренувальних групах. Підготовку учнів здійснюють 9 кваліфікованих тренерів-викладачів.

За звітний період закладом підготовлено спортсменів І розряду 41 чоловік, КМСУ – 12 чоловік, ІІ, ІІІ і юнацьких – 171 чоловік.
Досягнення : В обласному рейтингу за підсумками спортивної діяльності серед 52 дитячо-юнацьких спортивних шкіл підпорядкованих управлінню освіти і науки Андрушівська ДЮСШ за 6 років свого існування пройшла шлях від 39 місця (2011 рік) до 6 місця (2014 рік).
Основною формою спортивної роботи є участь вихованців у спортивних змаганнях різного рівня.
Вихованці школи беруть участь у змаганнях різного рангу: обласного, Всеукраїнського та Міжнародного.
В обласних змаганнях за період з 2012 року по 2017 рік вибороли
І місце - 89 вихованців,
ІІ місце – 111 вихованців,
ІІІ місце – 88 вихованців.
Найбільш вагомими здобутками спортсменів району є:
2013 рік
- на Чемпіонаті України в м. Севастополі вихованці Гаєвська Оксана та Марчук Олександра стали срібними призерами з армспорту.
- на Чемпіонаті Світу в м.Керчі вихованка Турська Людмила завоювала бронзову нагороду з гирьового спорту.
2014 рік
- на Чемпіонаті Європи в Естонії вихованці Радчук Яна стала срібним призером, Цибровський Ярослав отримав бронзову нагороду з гирьового спорту.
2015 рік
- вихованка Гаєвська Оксана стала чемпіонкою України і на Чемпіонаті Світу в Польщі зайняла 5 місце з армспорту.
2016 рік
- вихованці Шлапак Олександр та Соколівський Артем стали чемпіонами України і на чемпіонаті Європи м. Даугавпілс (Латвія) завоювали срібні нагороди з гирьового спорту.
- на чемпіонаті України з гирьового спорту Цибровський Ярослав посів 3 місце, Турська Людмила посіла перше місце.

2017 рік

- На кубку України з армспорту, що проходив в м.Харкові, Бичок Денис виборов І місце та виконав норматив Майстра спорту України.
- На Всеукраїнському турнірі з грекоримської боротьби в м. Харків стали чемпіонами Сидоренко Максим та Лавренчук Ілля.

Комунальний заклад «Андрушівська районна дитячо-юнацька спортивна школа» знаходиться за адресою: вулиця Зазулінського, 13-А, місто Андрушівка, Житомирська область
Директор - Сорочинський Леонід Анзельович
Телефони для довідок: +38 (096) 269 30 74

Ви тут: Головна Новини Ознайомлення з комунальними закладами районної ради