Новини

Працювали постійні комісії ради.

 DSC0907
 DSC0912
 DSC0915
 DSC0921
 DSC0922
 DSC0930

Працювали постійні комісії ради.

13 червня напередодні чергової шістнадцятої сесії відбулися засідання постійних депутатських комісій районної ради.


Комісія з питань бюджету та комунальної власності заслухала звіт начальника управління фінансів Суботенко Н.О. про виконання районного бюджету за І квартал 2017 року, інформації С. О. Климчука, в.о.заступника начальника-начальника Андрушівського відділення Бердичівської ДПІ про внесення змін до районної Програми розвитку державної фіскальної служби Андрушівського району на 2016-2017 роки та начальника управління праці та соціального захисту населення Балюк А.М. про внесення змін до районної Комплексної програми соціального захисту інвалідів, ветеранів війни та праці, пенсіонерів та незахищених верств населення Андрушівського району на 2016-2018 роки.
Депутати розглянули запропоновані відповідно постанови Кабінету Міністрів України від 24.05.2017 року №353 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 р. № 268 та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України» зміни до штатного розпису районної ради, ряд питань комунальної власності, вивчили і обговорили подані на комісію листи про виділення коштів із районного бюджету на потреби підприємств, установ та організацій комунальної власності та пропозиції районної державної адміністрації щодо змін до районного бюджету на 2017 рік. Не прийшли до спільної думки члени комісії при розгляді питань щодо оплати праці голови та заступника голови районної ради.

Постійна комісія з гуманітарних питань, соціального захисту населення, законності, регламенту, депутатської етики та місцевого самоврядування заслухала інформацію заступника голови районної ради М.М.Ляшука про внесення змін до Статутів закладів культури, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селища, міста району; обговорили запропоновані кандидатури представників від Андрушівського району для роботи у складі Госпітальної ради Житомирського госпітального округу та кандидатури, подані колективами підприємств, установ та організацій району до списку присяжних у Андрушівському районному суді Житомирської області.
Заслухавши звернення депутатів Житомирської районної ради сьомого скликання щодо ініціювання прийняття Закону України про місцеві референдуми та клопотання голови постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності К.І.Курсон про вшанування пам'яті жертв трагедії вірменського народу, депутати рекомендували винести обидва питання на розгляд сесії та підтримати дані звернення. Перед депутатами прозвітував про роботу за відпрацьований період щодо виконання обов'язків за контрактом директор станції юних техніків В.В.Горкун. Взявши до відома його звіт, депутати за пропозицією Н.Ю.Семенової, начальника відділу з питань управління об'єктами спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста та Л.В.Ковальчук, начальника відділу освіти РДА, погодили переукладання контракту з Горкуном В.В. на три роки. Члени постійної комісії ознайомились також з інформацією заступника керівника Бердичівської місцевої прокуратури А.П.Козачука про стан злочинності та правопорядку на території Андрушівського району протягом 2016 року.

На обох комісіях розглянули проекти програм надання шефської допомоги військовим частинам А- 1912 та В3231 Збройних Сил України на 2017 рік , підтримки в Андрушівському районі учасників бойових дій Другої Світової війни, воїнів–аінтернаціоналістів на 2017 рік, Районної цільової програми «Територіальна оборона Андрушівського району» на 2017 рік, цільової програми щодо забезпечення та захисту прав дітей у Андрушівському районі на 2017-2018 роки, які презентували О.Ю.Савенко, керівник апарату РДА, В.О.Левінзон, заступник військового комісара Андрушівського районного військового комісаріату та І. А.Козяревич, зав.сектору з питань опіки і усиновлення служби в справах дітей РДА. Обговорили депутати і план роботи районної ради на друге півріччя 2017 року.
По деяким питанням були внесені зміни та доповнення, які будуть розглянуті на шістнадцятій сесії районної ради сьомого скликання.
В роботі постійних комісій приймав участь заступник голови районної ради М.М.Ляшук.

Ви тут: Головна Новини Працювали постійні комісії ради.