Новини

Відбулася чергова шістнадцята сесія

 DSC0935
 DSC0932
 DSC0931
 DSC0938
 DSC0941
 DSC0944
 DSC0948
 DSC0951
 DSC0964
 DSC0970
 DSC0981

Відбулася чергова шістнадцята сесія
На шістнадцяту сесію районної ради, яка відбулася

16 червня 2017 року прибуло двадцять чотири депутати із 34 обраних на виборах 2015 року. Після традиційного привітання іменинників, депутати одноголосно обрали робочі органи сесії, затвердили запропонований порядок денний пленарного засідання, до якого включено 31 питання, та погодились із внесенням до порядку денного питання «Про передачу матеріальних цінностей». Розгляд питань розпочали з інформації зав.сектором економіки та розвитку інфраструктури РДА Н. Д. Хом'як «Про хід виконання Програми стимулювання населення, ОСББ, ЖБК Андрушівського району щодо ефективного використання енергетичних ресурсів та енергозбереження на 2015-2017 роки». Заслухавши інформацію про стан злочинності та правопорядку на території Андрушівського району протягом 2016 року депутати одноголосно прийняли запропонований проект рішення. Обговорюючи запропонований на затвердження проект Програми надання шефської допомоги військовим частинам А-1912 та В3231 Збройних Сил України на 2017 рік, депутат Горкун В.І. звернув увагу на відсутність у сесійній залі командирів даних військових частин та попросив керівника апарату РДА О.Ю.Савенка, який презентував дану Програму, на наступні сесії, коли будуть розглядатись питання, що стосуватимуться Програми, забезпечувати явку командирів даних частин. Одноголосно затвердили депутати цільову Програму щодо забезпечення та захисту прав дітей у Андрушівському районі на 2017-2018 роки та Програму підтримки в Андрушівському районі учасників бойових дій Другої Світової війни, воїнів–інтернаціоналістів на 2017 рік. Внесли зміни до районної Програми розвитку державної фіскальної служби Андрушівського району на 2016-2017 роки, районної Комплексної програми соціального
захисту інвалідів, ветеранів війни та праці, пенсіонерів та незахищених верств населення Андрушівського району на 2016-2018 роки, зміни до Програми підтримки та збереження об'єктів і майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району на 2017-2020 роки. Заслухавши інформації начальника управління фінансів РДА Н.О.Суботенко, депутати затвердили звіт про виконання районного бюджету за І квартал 2017 року та внесли зміни до районного бюджету на 2017 рік.
Із блоку питань комунальної власності депутати внесли зміни до двох раніше прийнятих рішень, надали дозвіл на надання статусу службового жилого приміщення житловому будинку, внесли зміни до статутів закладів культури, що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селища, міста району, закріпили майно на правах оперативного управління за Андрушівською ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, передали нерухоме майно - частину лікувальної будівлі, зі спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста з балансу Комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Андрушівської районної ради у комунальну власність територіальної громади сіл Бровки Перші та Ярешки та з балансу комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Андрушівської районної ради на баланс Андрушівської центральної районної лікарні матеріальні цінності – функціональні ліжка в кількості шість одиниць. Після інформування начальника відділу у Андрушівському районі Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області П.В.Масири депутати затвердили технічну документацію по визначенню нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які розміщені за межами населених пунктів с.Стара Котельня та Волиця, затвердили проект землеустрою та передали у постійне користування Андрушівській центральній районній лікарні земельну ділянку, на якій розташоване майно спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району, яка знаходиться в м. Андрушівка по вул. Тітова, 34 загальною площею 3,2507 га для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров'я та соціальної допомоги, а також надали дозвіл відділу освіти Андрушівської районної державної адміністрації на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування Андрушівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 Житомирської області, на яких розташоване майно спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району (6 будівель капітальної забудови та 4 площинні споруди), що знаходяться за адресою: м. Андрушівка, вул. Садова, 1 площею 2,4 га.
Одноголосно погодились депутати делегувати від Андрушівського району для роботи у складі Госпітальної ради Житомирського госпітального округу голову районної ради Осадчука Олександра Володимировича та заступника головного лікаря з медичної частини Андрушівської центральної районної лікарні Ільніцкого Леоніда Володимировича, затвердили список присяжних у Андрушівському районному суді, план роботи районної ради на друге півріччя поточного року, присвоїли сьомий ранг третьої категорії голові ради О.В.Осадчуку та визначились із оплатою праці як голови ради так і його заступника. Врахувавши постанову Кабінету Міністрів України від 24.05.2017 року №353 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 р. № 268 та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України», за рекомендацією постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності депутати внесли зміни до штатного розпису районної ради. Після оголошення протоколу зборів депутатів районної ради від районної організації Політичної партії «Республіканська платформа» про створення фракції в районній раді «Республіканська платформа» у складі чотирьох депутатів : Ананченко Людмили Павлівни, Могельницького Анатолія Лаврентійовича, Мриглод Людмили Василівни, Поліщук Галини Миколаївни, депутати прийняли рішення про внесення змін до складу Президії районної ради, вивівши зі складу Президії Горкуна Володимира Івановича, як голову групи «Єдність», яка припинила діяльність в раді, Марценюка Сергія Михайловича, як голову районної ради, повноваження якого достроково припинені, Осадчука Олександра Володимировича, як голову фракції ВО «Батьківщина» та включивши до складу Президії Осадчука Олександра Володимировича, голову районної ради, Лівінського Василя Олександровича, голову фракції ВО «Батьківщина», Мазура Бориса Валентиновича, голову фракції «Народна», Марценюка Сергія Михайловича, голову депутатської групи «Справедливість» та Ананченко Людмилу Павлівну, голову фракції «Республіканська платформа». Дебати розгорнулися при прийнятті рішення «Про зміни до складу постійних комісій», але після обговорення більшістю голосів до складу постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності обрано Марценюка Сергія Михайловича, який будучи головою районної ради не входив до жодної з комісій та Лівінського Василя Олександровича, який замінив свого однопартійця і члена фракції «ВО «Батьківщина», голову районної ради О.В.Осадчука. Після обговорення депутати утримались від прийняття рішення «Про звернення депутатів Житомирської районної ради сьомого скликання щодо ініціювання прийняття Закону України про місцеві референдуми» та погодились із прийняттям звернення до Президента України П.Порошенка та Голови Верховної Ради України А.Парубія щодо вшанування пам'яті жертв трагедії вірменського народу.

-

Ви тут: Головна Новини Відбулася чергова шістнадцята сесія