Новини

Вивчали досвід

Світлина від Лариси Пилипко.
Світлина від Лариси Пилипко.
Світлина від Лариси Пилипко.
Світлина від Лариси Пилипко.

8 серпня 2017 року голова районної ради О.В.Осадчук, його заступник М.М.Ляшук, сільські голови, депутати районної ради, голова райдержадміністрації К.І.Курсон та начальники управлінь і відділів райдержадміністрації, директори шкіл в рамках навчальної поїздки на тему: «Децентралізація – кращі практики ОТГ Житомирщини» відвідали

Баранівську міську об'єднану територіальну громаду. Поїздка була організована Житомирським відокремленим підрозділом установи «Центр розвитку місцевого самоврядування».
Розпочав захід директор Житомирського ВП ЦРМС Василь Невмержицький. У своєму виступі він підкреслив, що Баранівська міська ОТГ одна з найкращих у Житомирській області та закликав запитувати про все, що стосується об'єднання громад.
З вітальним словом до гостей звернувся міський голова Анатолій Душко . Він розповів про перші результати роботи Баранівської громади. Особливу увагу Анатолій Олександрович звернув на діяльність міської ради щодо залучення інвестицій та написання проектів для участі у грантах та конкурсах, повідомив про перемоги, які здобули спеціалісти міської ради у цьому напрямку.
Присутній на заході в. о. старости с. Рогачів Володимир Дейнека на прохання учасників навчальної поїздки розповів про те, як живеться селам після об'єднання.
Чимало запитань в присутніх на заході виникло з освітніх питань. Начальник відділу освіти Баранівської міської ради Ростислав Николишин надав вичерпні відповіді щодо структури відділу, проблем із кадровим забезпеченням, функціонуванням шкіл та садочків, підготовки до нового навчального року.
Консультант із питань впровадження нових моделей адміністрування надання послуг із соціальної підтримки населення в умовах децентралізації Міністерства соціальної політики України Наталія Зінкевич презентувала проект «Модернізація системи соціальної підтримки населення України. Модель адміністрування надання послуг із соціальної підтримки населення». Наталія Іванівна ініціювала також обговорення проблеми влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування у сімейні форми виховання.
Після обідньої перерви перший заступник міського голови Наталія Кокітко ознайомила присутніх із станом справ у медичній галузі Баранівської громади, поділилася досвідом набуття повноважень стосовно первинної ланки медицини. Присутні активно обговорили проблеми охорони здоров'я в громадах. Чи не найбільше запитань у гостей виникло саме стосовно медичної галузі.
Консультант із питань впровадження нових моделей адміністрування надання послуг із соціальної підтримки населення в умовах децентралізації Міністерства соціальної політики України Наталія Зінкевич та керівник проекту ЮНІСЕФ Володимир Кузьмінський провели робочу нараду в міській раді та оглянули приміщення майбутнього Багатофункціонального центру реабілітації Баранівської міської ОТГ.
Голова Андрушівської РДА Катерина Курсон та голова Андрушівської районної ради Олександр Осадчук подякували за теплий прийом та вручили міському голові Анатолію Душку ікону і сувеніри, виготовлені андрушівськими дітьми.
Завершилась навчальна поїздка екскурсією до Музею українського побуту в смт. Полянка. Всю дорогу додому учасники поїздки ділилися враженнями від побаченого та почутого.

Ви тут: Головна Новини Вивчали досвід