Новини

Звітуємо про використання коштів районного бюджету

 DSC1273
 DSC1274
 DSC1270
 DSC1271

10 серпня розпочала свою роботу 4-та оздоровча зміна Комунального підприємства «Дитячий оздоровчий заклад «Чайка» Андрушівської районної ради. В останні роки процес оздоровлення та відпочинку дітей в цьому закладі було докорінно змінено

в плані підходу організації культурно-масових заходів, збільшено та урізноманітнено раціон харчування фруктами, натуральними соками, йогуртами, чим значно збалансовано дієтичне харчування. Враховуючи вподобання дітей різних вікових груп, культурна програма закладу завжди для дітей є змістовною, цікавою і драйвовою, оскільки сюди постійно запрошуються артисти естради та театру, вокальні групи, надувні містечка, працює басейн, діти займаються туризмом з відповідним спортивним інвентарем. Як вже висвітлювалось в попередніх публікаціях, у закладі постійно приділяється увага оновленню матеріально-технічної бази.
Ось і сьогодні, голова районної ради Олександр Осадчук оглянув нове технологічне обладнання, яке вже доставлено до закладу.
Шістнадцятою сесією районної ради сьомого скликання 16.06.2017 року в рамках виконання «Програми підтримки та збереження об'єктів і майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району на 2017-2020 роки» депутатами було виділено ДОЗ«Чайка» 50,0 тис.грн.
Завдячуючи принциповій позиції керівника закладу Володимира Горкуна, закупілю обладнання було проведено за допомогою системи ProZorro і придбано холодильну шафу КАПРИ 1.12 МВ, енергозберігаючу електричну плиту АРМ ЕКО ПЕ6Н на 6 конфорок та два виробничих столи з нержавіючої сталі. Загальна вартість закупівлі склала 41 497 грн.
Реальну економію бюджетних коштів в сумі 8 503 грн. повернуто до місцевого бюджету.
Цей рік для Комунального підприємства «Дитячий оздоровчий заклад «Чайка» є знаковим, оскільки виповнюється 5 років як заклад було повернуто до комунальної власності після намагань рейдерського захоплення. Депутатський корпус Андрушівської районної ради п'ятого та шостого скликань приділяв максимум зусиль по захисту свого майна і чотири роки судових тяганин різних інстанцій увінчались успіхом - восени 2012 року підприємство набуло статусу комунального.
Кожного разу, відвідуючи цей заклад під час оздоровчих змін, серце сповнюється великою радістю, що «ПЕРЛИНУ» спільної власності територіальних громад району – ДОЗ «Чайка» вдалось, як вкрай потрібного для дітей, зберегти. А завдячуючи наполегливості керівника закладу та відповідального ставлення депутатського корпусу сьомого скликання естафета збереження і відновлення «Чайки» гідно продовжується.

Ви тут: Головна Новини Звітуємо про використання коштів районного бюджету