Новини

Вітаємо зі святом!

Привітання у прозі та віршах з днем незалежності України

День Незалежності України – це не просто день народження держави,

це свято пам'яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за її державність, це шана загиблим Героям Небесної сотні, це невимовний біль за втраченими на Сході України українськими вояками й добровольцями, нашими земляками, що ціною власних життів захищали територіальну цілісність, державність, суверенітет нашої держави. А ще це день, коли варто серйозно задуматись про день завтрашній, про майбутні покоління, про нашу відповідальність перед історією.
В ці святкові дні зичу всім міцного здоров'я, щедрої долі, сили і наснаги в усіх справах і нехай мрія про краще майбутнє окриляє на нові звершення. Шануймо нашу державу та її закони, плекаймо любов та повагу до рідної землі, пишаймося культурними надбаннями нашого народу,творімо сильну, самодостатню й незалежну націю!
Бажаю всім нам мудрості, патріотизму і взаємної поваги. Зробимо все можливе, щоб наші діти зберегли до Державного Прапору святе і шанобливе ставлення. Нехай всі вони виростуть гідними громадянами нашої Батьківщини – Незалежної України!
                                        Слава Україні!
З повагою

голова Андрушівської районної ради                         Олександр Осадчук

Ви тут: Головна Новини Вітаємо зі святом!