Новини

Погодили призначення директора Старокотельнянської гімназії

 DSC1284

31.08.2017 року відбулося засідання постійної комісії з гуманітарних питань, соціального захисту населення, законності, регламенту, депутатської етики та місцевого самоврядування, на якому було розглянуто питання про погодження кандидатури Хоменко Майї Іванівни на посаду директора Старокотельнянської гімназії.


Начальник відділу освіти РДА Ковальчук Л.В. ознайомила присутніх з біографією Майї Іванівни, з її досягненнями та успіхами на вчительській ниві. Хоменко Майя Іванівна вчитель вищої категорії з 36 річним стажем роботи. Неодноразово нагороджувалась грамотами та подяками Житомирської ОДА, управління освіти ОДА, районної державної адміністрації. З 2010 року - заступник директора Старокотельнянської гімназії.
Присутні депутати Степаненко Л.П., Суліма І.М., Дерда В.О., Кушнір В.С. та Поліщук Г.М. одноголосно погодили кандидатуру Хоменко Майї Іванівни на посаду директора Старокотельнянської гімназії Андрушівського району Житомирської області.
Семенова Н.Ю. - начальник відділу управління об'єктами спільної власності територіальних громад міста, селища, сіл району дала роз'яснення депутатам щодо порядку призначення на посаду директорів навчальних закладів.
В роботі комісії приймав участь заступник голови районної ради Ляшук М.М.

Ви тут: Головна Новини Погодили призначення директора Старокотельнянської гімназії