Новини

Готуємось до сесії

DSC 1324
DSC 1323
DSC 1307
DSC 1309
DSC 1325

Сьогодні 20 вересня 2017 року до районної ради були запрошені депутати ради для опрацювання питань, які виносяться на вісімнадцяту сесію.

Постійна комісія з питань бюджету та комунальної власності працювала майже в повному складі (12 депутатів із 14) понад три години . Депутати заслухали та обговорили бюджетні питання, зміни до районної Комплексної програми соціального захисту інвалідів, ветеранів війни та праці, пенсіонерів та незахищених верств населення Андрушівського району на 2016-2018 роки, зміни до Статуту Комунального підприємства «Дитячий оздоровчий заклад «Чайка» Андрушівської районної ради та погодили преміювання директора цього закладу відповідно до умов контракту, зміни до Переліку об'єктів , що перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селища, міста Андрушівського району та до штатного розпису Андрушівської дитячої юнацько-спортивної школи. За пропозицією заступника голови комісії П.М.Рудюка до порядку денного було включено питання «Про внесення змін до до Програми підтримки та збереження об'єктів і майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району на 2017-2020 роки». Підтримавши пропозицію голови районної державної адміністрації К.І.Курсон депутати включили до порядку денного та розглянули Програму інформаційної діяльності Андрушівської районної державної адміністрації на 2017-2018 роки. Після розгляду листів депутати прийняли рекомендації щодо внесення змін до районного бюджету на 2017 рік.
Засідання постійних комісій з питань промисловості , агропромислового комплексу, транспорту, зв'язку, земельних відносин та соціального розвитку села, а також з гуманітарних питань, соціального захисту населення, законності, регламенту, депутатської етики та місцевого самоврядування не відбулися через відсутність кворуму і перенесені на 22 вересня 2017 року.

Ви тут: Головна Новини Готуємось до сесії