Новини

Відбулася чергова сесія

Відбулася чергова сесія

Чергова дев'ятнадцята сесія Андрушівської районної ради сьомого скликання, яка відбулася 24 листопада 2017 року, розпочала свою роботу незвичайно.

Перед початком пленарного засідання голова районної ради О.В.Осадчук та голова райдержадміністрації К.І.Курсон вручили головному лікарю Комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги» В.Д.Палазюку ключі від двох нових автомобілів, які були придбані за кошти районного та міського бюджетів з метою покращення функціонування закладів первинної медичної допомоги.
Витримавши процедурні питання голова районної ради О.В.Осадчук розпочав пленарне засідання сесії. Перед присутніми виступила голова районної виборчої комісії Н.Г.Бувайло, яка проінформувала депутатів про дострокове припинення повноважень депутата районної ради Кушніра Василя Степановича, 30.01.1963 року народження, в зв'язку зі смертю та повідомила про наступного за черговістю кандидата у депутати у виборчому списку територіальної організації Політичної парті «Опозиційний Блок» в Андрушівському районі Коляду Олександра Миколайовича.
Депутати одноголосно взяли до відома інформації про хід виконання районної Програми «Соціальний супровід сімей, що перебувають в складних життєвих обставинах» на 2016-2020 роки та про хід виконання Комплексної Програми забезпечення пожежної та техногенної безпеки, захисту населення і територій Андрушівського району від надзвичайних ситуацій на 2016-2020 роки; внесли зміни до чотирьох раніше прийнятих програм. За інформацією начальника управління фінансів Н.О.Суботенко затвердили звіт про виконання районного бюджету за дев'ять місяців 2017 року та затвердили розпорядження голови районної державної адміністрації від 25.10.2017 року №364 «Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік». Після обговорення депутати внесли зміни до районного бюджету на 2017 рік. Прийнято одноголосно шість питань комунальної власності. За пропозицією Президії районної ради депутати прийняли рішення про присвоєння звання «Почесний житель Андрушівського району» Гринишину Євгенію Ярославовичу за багаторічну добросовісну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток сіл, селища, міста району, активну участь у суспільному житті регіону, благодійність, доброчинність та меценатство. В зв'язку зі змінами у складі депутатів районної ради на пленарному засіданні внесено зміни до складу постійної комісії з гуманітарних питань , соціального захисту населення, законності, регламенту, депутатської етики та місцевого самоврядування, до якої обрано депутата Коляду О.М.. Врахувавши рішення вісімнадцятої сесії районної ради сьомого скликання від 22.09.2017 року №19 « Про складання Курсон К.І. повноважень голови постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності» депутати обрали головою постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності Рудюка Петра Миколайовича. В зв'язку з хворобою начальника відділу освіти райдержадміністрації Л.В.Ковальчук депутати зняли з повістки денної питання «Про хід виконання Програми соціального і економічного розвитку Андрушівського району на 2017 рік в галузі освіти». Рудюк П.М. висловив перед керівництвом району та депутатами свою думку щодо відповіді ПАТ «Укрзалізниця» на звернення депутатів Андрушівської районної ради
щодо відновлення роботи залізничної станції Андрушівка, яке було прийнято на вісімнадцятій сесії 22.09.2017 року і запропонував знову направити листа правлінню ПАТ «Укрзалізниця» з проханням таки вирішити підняте питання. С.М.Марценюк звернув увагу депутатів, керівництва району та Старокотельнянського сільського голови Свірського С.А. на стан приміщення спорткомплексу в с.Стара Котельня, яке знаходиться у врай занедбаному стані та попросив при формуванні проекту Програми економічного та соціального розвитку села, району включити даний об'єкт.

Ви тут: Головна Новини Відбулася чергова сесія