Новини

ЗІ СВЯТОМ - ДНЕМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

днем місцевого

ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ З ДНЕМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ 

 

Вітаю всіх представників органів місцевого самоврядування, депутатів і виборців всіх громад, які вболівають за проблеми рідних міста, селища, сіл та дбають про їх розквіт і процвітання.

Це свято тісно пов’язане із здобуттям Україною незалежності, розбудовою власної державності та демократії. Адже становлення самоврядних органів в демократичному суспільстві є важливим інститутом реального народовладдя та засобом реалізації інтересів територіальних громад. Саме органам місцевого самоврядування уготована висока честь і відповідальна місія об'єднувати громадян різного віку, політичних уподобань у спільному прагненні зробити Андрушівщину

 і всю Україну щасливими і багатими.

Побудова дієвого громадянського суспільства неможлива без людей активної життєвої та громадянської позиції, лідерів територіальних громад, здатних вирішувати важливі соціально-економічні та громадсько-політичні питання.

Окремо хочеться привітати теплими і щирими словами ветеранів місцевого самоврядування. Ми глибоко поважаємо ваш неоціненний досвід, небайдужість, готовність прийти на допомогу.

З нагоди свята бажаю усім наснаги, нових здобутків у нашій спільній справі, здоров’я, миру, злагоди, активної громадської позиції та єдності.

Бажаю нових здобутків у Вашій відповідальній діяльності, сподіваюсь на подальшу довгу та плідну співпрацю!

 

Голова ради                          Олександр Осадчук

 

Ви тут: Головна Новини ЗІ СВЯТОМ - ДНЕМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ